Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Біосферний заповідник «Асканія - Нова»

Виїзд з м. Черкаси (по п'ятницям) - 19:00

Запрошуємо до заповідника « Асканія – Нова » - всесвітньо відомого національного заповідника України, єдиної в Європі ділянки типчаково- ковилового степу якого ніколи не торкався плуг, і який входить в число «100 великих заповідників і парків світу»!!! Заповідник розташований у селищі Асканія-Нова Чаплинского району в Херсонській області. Він відрізняється від інших тим, що на його території, крім місцевих, аборигенних, степових видів дикої фауни, прижилися багато рідкісних тварин, привезених не тільки з Європи та Азії, але й з Африки, Австралії та Америки.
Сучасний заповідний степ складається з трьох масивів: Північний, Південний, Великий Чапельський під. Степ постійно змінює своє забарвлення. Загляньте сюди наприкінці квітня і побачите, як на сірому фоні минулорічної трави яскравими різнобарвними вогниками горять квіти тюльпанів, ніжною блакиттю манять півники. Розстелить ковила українська свої перисті остюки – і степ вже хвилюється, наче море. Зацвіте льон австрійський – і земля ніби вкриється легким серпанком. Пройде ще трохи часу – і степ вже нагадує килим.
Тут створено зоопарк, де зібрані тварини і птахи майже з усіх куточків світу. Велику частину території займає живописний ботанічний парк з численними штучними озерами і ставками.
У зоопарку заповідника міститься унікальна колекція тварин. Зебри, антилопи, верблюди, страуси.. У степу пасуться лані, шотландські поні, американські бізони, буйволи. На території заповідника можна зустріти представників більше 60 видів пернатих: білі й чорні лебеді, фламінго, журавлі, сірі куріпки, найбільше різних видів жайворонків. Що стосується творіння рук людських, то тут збереглися стародавні кургани та кам'яні скіфські баби. З більш пізніх шедеврів, великий інтерес представляє Асканійський парк.


Саме в заповіднику « Асканія –Нова » на Вас чекає великий вибір екскурсій на будь – який смак, а саме:

- Екскурсія в зоопарк;
- Захоплююча екскурсія до дендропарку;
- Екскурсії в Загони Великого Чапельського поду;
- Незабутня екскурсія по дендропарку в кінному екіпажі;
- Екскурсія екологічною стежкою заповідного степу та ін..


Якщо Ви втомилися від шумного міста, бажаєте отримати справжній душевний відпочинок з неповторним запахом степу та квітів, відчути незабутні моменти насолоди природою, тоді вирушайте саме сюди, до біосферного заповідника « Асканія – Нова »

Бажаємо приємного відпочинку та гарних вражень!

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio