Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Австрія

Австрія - маленька країна в центрі Європи з нескінченними можливостями для відпочинку, спорту, лікування і розваг. В ній сплітаються багато європейських культур, що й зробило її однією з найбільш відвідуваних країн у світі. Гірськолижні курорти Австрії - це велика кількість трас різних рівнів складності, льодовиків, які працюють цілий рік, відмінних лижних шкіл.

Бад Гастайн

Гірськолижний курорт Бад Гастайн - складова і краща частина гірськолижного району долини Гастайнерталь. Курорт, в якому поєднуються і старовинні готелі та сучасні високошвидкісні підйомники. Класика та сучасність, ґрунтовність і розкуті веселощі - крайнощі, змішані і розчинені на сонячних схилах зимового курорту Бад Гастайн. Туристів, що прибули на гірськолижний відпочинок у Бад Гастайн чекають, приблизно, 200 км. підготовлених трас, багатоповерховий диво-басейн, прокладена по мальовничих околицях 15 - ти кілометрова рівнинна лижня, сноубордистські і гірськолижні школи, казино і різдвяні ярмарки, родонові джерела, басейни з мінеральною водою.

Заальбах-Хінтерглемм

Один з найбільших в Австрії спортивних регіонів Заальбах-Хінтерглемм-Леоганг, званий «лижним цирком», розташований всього в 20 хвилинах їзди від Цель ам Зее. Зимові курорти - веселий Заальбах і більш респектабельний Хінтерглемм - розташовані в 3 км один від одного в глибокій міжгірській долині річки Заалах. Він привабливий неймовірним достатком гірськолижних трас на будь-який смак: екстремальних і майже плоских, рівних і широких, на південних сонячних схилах і тінистих на північних. Гірськолижний відпочинок в Заальбах-Хінтерглемм люблять проводити ті, хто віддає перевагу розмаїттю спусків, можливістю розвивати високу швидкість і не витрачати час у чергах на підйомники. На вершину Східного Шатберга (2020 м) доставляють найбільші в Австрії 100-місцеві вагони підвісної канатної дороги.

Головна особливість гірськолижного курорту Заальбах - Хінтерглемм - перетинання трас різної складності. Велика кількість цікавих спусків дозволяє лижникові цілий день кататися в околицях, не використовуючи двічі один і той же підйомник.

Інсбрук-Іглс

Гірськолижний курорт Інсбрук - центр зимового спорту і відпочинку, де чудово поєднуються принади висококласного лижного курорту і вишуканість одного із самих приголомшливих міст світу. Навколо міста розташовано сім найвідоміших районів катання на лижах та сноуборді, включаючи льодовик Штубай, де все передбачено для занять гірськолижним спортом і зимового відпочинку.

Гірськолижний курорт Іглс розташувався на відстані 7 км від Інсбрука на висоті 900 м. В цьому невеликому зимовому курорті вдало поєднується можливість розміреного сільського життя з міським ритмом Інсбрука. Особливо цікаві гірськолижні тури в Іглс для гірськолижників, які вперше поїхали в Австрію. Тут вони отримають чудову можливість дізнатися практично всі основні райони катання в Тіролі. Під час гірськолижного відпочинку в Іглс можна придбати лижний абонемент, дійсний на 7 зон катання, де в цілому 111 гірськолижних трас.

Майерхофен

Гірськолижний курорт Майерхофен - найбільший і відомий гірськолижний курорт в долині Циллерталь. Типовий австрійський курорт з досить помірними цінами і широкими можливостями катання, справжній рай для любителів зимових видів спорту і туризму. Взагалі долина Циллерталь включає в себе 10 регіонів катання на висоті від 550 м до 3286 м. В найбільшому курортному селищі цієї долини і розташувався зимовий курорт Майрхофен. Тут з'єднуються 4 вузькі долини, з яких найбільш відома - Туксерталь, ведуча до льодовика.Пітцталь

В гірськолижний курорт Пітцталь варто поїхати з багатьох причин. Саме тут знаходиться найвища точка гірськолижної Австрії - Хінтерер Брунненкогель (3440м). До того ж, тут можна побачити величний льодовик Тіролю з його чудовими скі-туринговими маршрутами. У Пітцталь найшвидший залізничний тунельний підйомник у світі. Гірськолижний курорт Пітцталь - це стовідсоткова гарантія натурального снігу, невеликої кількості туристів і прекрасних доглянутих схилів.

Цель ам Зее

Гірськолижний курорт Цель ам Зее знаходиться в Зальцбургській області Пинцгау і все разом становить знаменитий Європейський Спортивний регіон (ESR). ЕСР є найпопулярнішим місцем відпочинку величезної кількості шанувальників як високогірних пейзажів і спусків, так і альпійської атмосфери, що панує тут цілий рік. Регіон пропонує те, що є найважливішим для будь-якого гірськолижника - гарантію снігового покриву. Зимовий курорт Цель ам Зее розташований на березі Целлерского озера у підніжжя гірського масиву Шмітенхоє.


Циллерталь

Гірськолижний курорт Циллерталь - це один з найпопулярніших курортів Тіролю. Багато туристів називають цей курорт справжнім раєм, адже там казкові гірськолижні траси, дивовижні пейзажі, термальні джерела, величні льодовикові простори, нескінченні веселощі і в той же час тиша і спокій.
Шладмінг

Гірськолижний курорт Шладмінг, який розташований на кордоні Штирії з землею Зальцбург, вважають одним з найпрестижніших курортів Європи. Він входить в десятку найкращих світових курортів, які можуть запропонувати підготовлені лижні слаломні і швидкісні спуски і чудово обладнані траси.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio