Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Дорогами великих гетьманівПрограма туру:

09:00 - виїзд з Черкас до Чигирина. Під час невеликого переїзду до колишньої гетьманської столиці дізнаємося про життя-буття козаків, про те, яким чином впливали на українську історію дружини Богдана Хмельницького і чому Чигирин отримав таку назву.

10:00 - Приїзд до Чигирину. Екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Відвідуємо храм Петра та Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Хмельницького. З Богданової гори разом із гетьманом будемо чаруватися справжньою красою величної України, її природою. Доторкнемося до історії в бастіоні Дорошенка та відчуємо себе захисниками козацької фортеці.
13:00 - Переїзд до Суботова, родового маєтку великого лицаря України - Богдана Хмельницького. Дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо до Іллінської церкви, створеної за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, розвалини чого знайшли археологи на старому замчищі. І вгамуємо спрагу чистою водичкою з історичної криниці.

14:00 - Переїзд до Мотронинського монастирю, під час якого із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру, цікаві розповіді з історії сіл та міст Черкащини, і про минуле одного з найбільших монастирів області - Мотронинського. Зайдемо до Свято-Троїцького храму, наповнимося спокоєм та радістю від перебування на святих місцях. Онуфрієвське джерело, яке знаходиться поруч із монастирем, подарує молодість та свіжість усім, хто прийшов.
 
15:00 - Переїзд до хутора Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України - дуб Максима Залізняка. Німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідуємо єдину в Україні церкву святого праведного Петра Калнишевського, останнього кошового отамана Запорізької Січі.

16:00 - Відновив свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини та надзвичайній енергії Холодного Яру повертаємося додому.

17:00 - Приїзд в м. Черкаси.Додаткові витрати:
- вхідні квитки;
- особисті витрати.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio