Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

«ІРОНІЯ ЗАКАРПАТТЯ АБО З ЛЕГКИМ ЧАНМ»(РІЗДВО)

04.01.2017 - 09.01.2017

1 день. 17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 18:30 Виїзд потягом № 13

2 день. 8:06. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічна екскурсія по місту з факельним сходженням на замкову гору до руїн Хустського замку.

 

3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія до гірськолижного комплексу «Великий». До ваших послуг 4,5 км гірськолижних трас різної складності, а також траса для сноутюбінга. Гірськолижні траси обслуговуються двома бугельні підйомники і одним підйомником для сноутюби. Для підтримки сніжного покриву на схилах гір працюють снігові гармати. Катання на лижах та санчатах. Запрошуємо побалувати себе традиційної закарпатської SPA процедурою - купання в чані (вхідний квиток включений у вартість туру). До ваших послуг два чана з мінеральною водою, сауна і валило. Валило - це масивний дерев'яний чан, в який з великою силою падає потік води з гірської річки. Також до ваших послуг кафе-бар і більярд. Повернення в Хуст. Святий вечір в готелі «VIP», вечеря, закарпатський вертеп і колядки.

4 день. Сніданок. Запрошуємо відправитися в невелику, але унікальне рибне господарство, яке займається розведенням осетра і форелі. Бажаючі можуть не тільки детально дізнатися про господарстві, а й пообідати царської рибою (за доп. Плату). Вечеря в "Колиба опришків", автентична гуцульська їжа і напої, «Закарпатські вечорниці», музика, пісні, танці ...

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія на ферму, що займається розведенням традиційних карпатських домашніх тварин - карпатського буйвола і карпатської кучерявої свині. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється на смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя ... Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами ... Обід. Трансфер на залізничний вокзал. 18:22 Виїзд потягом № 100

6 день. 7:18 Прибуття в Київ


Готель вартість туру
дорослі діти до 12 років з двома дорослими
"Премьера" 2950 грн. 2550 грн.

         У вартість входить:

 •  проживання в готелі,
 •  духразовое харчування,
 •  екскурсійне облуговування,
 •  медична страховка.
  Додатково оплачується:
 • проїзд Київ - Мукачеве - Київ, вхідні квитки,
 •  вечеря 6 січня - 350 грн.
  Орієнтовна вартість вхідних квитків:
 • термальні купальні «Косино»: дорослі - 350 грн. / 3 години, діти ростом до 150 см - безкоштовно;
 •  дегустація вин - 80 грн .;
 •  дегустація буйволяча ферма: дорослі - 80 грн., діти - 50 грн .;
 •  замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн.
  Додаткова інформація: орієнтовна вартість залізничних проїзду (купе) Київ - Мукачеве - Київ - 600 грн .; оплата вечері 6 січня обов'язкова.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio