Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

«ГУЛЯНОЧКА В КАРПАТАХ(Новий Рік)»

                                                                         29.12.2017 - 03.01.2018

1 день.
17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 18:30 Виїзд потягом № 213

2 день.

8:06. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя ... Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в готель, розміщення в номерах. Вечеря. Нічна факельна екскурсія по замку Сент-Міклош (XV ст.). Цей замок називають також замком любові, тут зародилася любов, яка змінила хід історії в Європі, любов між дочкою хорватського правителя княгинею Ілоною Зріні та ватажком угорських повстанців Імре Текелі.

3 день.


Сніданок. Автобусна екскурсія до найкрасивішого водоспаду Карпат - Шипіт. Водоспад розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598 м) починає свій шлях вниз по мальовничому ущелині невеличкий струмок Плошанка. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-метрової висоти, кристально чиста вода розбивається об каміння, утворюючи тисячі діамантових крапельок Для любителів екстриму - купання в крижаній воді, яка за переказами подовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках ... (крісельний і бугельний підйомники 1500 - 2000 м). Проводжаємо рік, що минає. Обід на природі (салат, сосиски на багатті, глінтвейн). Повернення в Мукачево. Святкування Нового року. Прекрасна національна кухня. Шоу-програма, музика, танці. 
4 день.
Пізній сніданок. Екскурсія «Під плащаницею святого Мартина», костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Автобусна екскурсія в закарпатську столицю лозоплетіння - село Іза, покупка сувенірів і подарунків. Продовжуємо святкувати Новий рік. Вечеря в цій колибі, «Закарпатські вечорниці», автентична гуцульська кухня, розважальна програма. Повернення в Мукачево.

5 день
Сніданок.  Звільнення номерів. Автобусна екскурсія «Ужгород - подорож у часі». Знайомство з Ужгородським замком. Ужгородський замок - одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України. Виникнення укріпленого поселення слов'янського племені білих хорватів на Замковій горі дослідники відносять до VII ст., Проте вперше воно згадується в угорських хроніках в IX ст. У нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудований після 1322 року, коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Сьогодні на території замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, в тридцяти залах якого налічується понад 100 тисяч експонатів. Пішохідна екскурсія по Ужгороду. Костел святого Юра (XVII століття), храм Христа Спасителя, Хрестовоздвиженський кафедральний собор (XVII століття), ортодоксальна синагога, побудована в мавританському стилі, пам'ятник зажигателя ліхтарів, найдовша в Європі липова алея. Обід в ресторані "Деца у нотаря". Трансфер на залізничний вокзал м Ужгород. 16:49. Виїзд потягом № 100

Готель вартість туру Новорічна вечеря
номер дорослі діти до 12 років з двома дорослими дорослі діти
"Аполлон" стандарт 3200 грн. 2200 грн. 1600 грн. 800 грн.
полулюкс 3350 грн. 2500 грн.
люкс 3500 грн. 2500 грн.


6 день.
07:18 Прибуття до Києва.


У вартість входить:
- проживання та харчування за програмою,
- транспортне та екскурсійне облуживание,
- медична страховка.

Додатково оплачується:
- з/д проїзд,
- вхідні квитки,
- святкування Нового року.

Орієнтовна вартість вхідних квитків:
- термальні купальні «Косино»: дорослі - 350 грн. / 3 години;
- діти ростом до 150 см - безкоштовно;
- дегустація вин - 70 грн .;
- водоспад Шипіт - 5 грн .;
- замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн .;
- Ужгородський замок: дорослі - 40грн., Діти - 20 грн.

Додаткова інформація:
- орієнтовна вартість залізничних проїзду Київ - Мукачеве - Ужгород - Київ - 650 грн .;

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio