Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Клінічний санаторій "Парус"

Білосніжні корпуси санаторію розташовані на скелі мису Ай-Тодор в районі Нижнього Місхора, поблизу Ластівчиного гнізда, в 10 км від м. Ялта. Навколо санаторію розбитий ландшафтний парк, де мистецтво архітекторів і садівників поєднується з примхливою красою дикої природи. Недалеко від берега в морі видніється самотня скеля "Парус", яка дала назву санаторію. Санаторій розраховано на 154 номери (306 місць).

"Парус" - один з найкрасивіших санаторіїв на Південному березі Криму. Територія санаторію "Парус" - це своєрідний ландшафтний парк, де краса дикої природи химерно поєднується з мистецтвом садівників і архітекторів.

Для зручності відпочиваючих, 96-метровий ліфт з'єднує пляж з територією санаторію.

лікування захворювань дихання нетуберкульозного характеру;

Показання:

хронічні: риніт, синусит, фарингіт, ларингіт, трахеїт, тонзиліт, трахеобронхіт, бронхіт. Хронічні обструктивні захворювання легенів, бронхоектатична хвороба при легеневій недостатності не вище ІІ ст. і недостатності кровообігу не вище І ст. Бронхіальна астма І-ІІ ст. при легеневій недостатності не вище ІІ ст. і недостатності кровообігу не вище І ст. Стан після перенесеної пневмонії.

Протипоказання:

інші захворювання, не зазначені в переліку показань. Всі захворювання з легеневою недостатністю вище ІІ ст. та з недостатністю кровообігу вище ІІ ст. Гострі захворювання та загострення хронічних захворювань. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, класичний масаж грудної клітки, інгаляції, ЛФК, фізіотерапевтичне лікування, бальнеотерапія, фітотерапія, ароматерапія, спелеотерапія, медикаментозна терапія за показниками, невідкладна медична допомога, голкорефлексотерапія, прийом лікаря-терапевта, консультації отоларинголога, голкорефлексотерапевта.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

функціональна діагностика ? визначення функції зовнішнього дихання, ЕКГ, центральна гемодинаміка, клінічні, біохімічні і імунологічні аналізи за показаннями.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

гідромасаж, гідроколонотерапія, гідролазерна терапія, інфрачервона камера, турецька баня, сауна.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

двокімнатні двомісні номери "Люкс", номери "Напівлюкс", звичайні одномісні та двомісні номери, двомісні двокімнатні номери підвищеної комфортності, номери підвищеної комфортності.

АДРЕСА:

Алупкінське шосе, 4, cмт. Гаспра, м. Ялта, АР Крим, Україна, 98671.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02650860.

Акредитаційний сертифікат: серія АА 001834.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 600316 від 07.06.2012 р.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio