Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Куди поїхати у відпустку взимку і скільки це коштуватиме?

Це питання часто ставлять собі люди, що не встигли побувати на морі в теплу пору року, і мають непереборне бажання побачити світ, відпочити і неодмінно заощадити!
Українці все частіше їздять у відпустку двічі в рік. Причому осінньо-зимовий відпочинок різноманітніший, ніж літній: до любителів поніжитися на пляжі додаються фанати лиж і сноубордів.
Зимову поїздку можна укласти практично до будь-якого бюджету: відпочинок може коштувати від $400 до $10 тис. Все залежить від географії, часу поїздки і сервісу.

Гори

Найпопулярніший гірськолижний напрям серед українців - Австрія. Майже також улюблені курорти Фінляндії, Франції, Італії і Швейцарії. У сегменті бюджетного відпочинку лідери Польща, Чехія, Словаччина і Болгарія, а відкриттям останніх років стали Андорра і Туреччина, яку українці пізнають з нового боку.
Вартість "снігового" відпочинку стартує від $600 в тиждень на людину в "бюджетних" країнах. Від $700 до $1,5 тис. обійдеться тижневе перебування в Андоррі або Фінляндії. Ще більше - викладуть ті, хто відправиться покоряти схили Франції, Італії або Швейцарії. У новорічні свята і перший тиждень року, що настав, вартість поїздок зросте на третину, а до кінця січня ціни падають. Більш того, пропозицій, що "горять", під час зимових свят практично не буває - акції починаються пізніше.

Пляжі

За морем і сонцем взимку українці найчастіше їдуть до Азії, Африки і Південної Америки. Найпопулярніші напрями - Таїланд, Сейшели, Шрі-Ланка, Індія, ОАЕ і країни Латинської Америки. Достатньо затребуваний , не дивлячись на безлади, і Єгипет.
Проте "теплі" напрями, окрім Єгипту, стоять дорожче, ніж "холодні". Погрітися на пляжі в екзотичній країні взимку можна від $1 тис. в тиждень, причому велику частину суми "з'їдає" авіа переліт.

Україна

Кількість українців, які відпочивають на батьківщині взимку, зростає з кожним роком. Головні "рекреаційні зони" в країні - Карпати, Львів, Київ, Одеса і Крим.
Вартість такого відпочинку варіюється в широких межах. Так, мешкання на Буковелі під новий рік коштує 12 тис. грн. на двох за 8 днів, а в Славському - вже на третину дешевше. Від 4,5 тис. грн. можна відпочити удвох 6 днів з сніданками в Поляніце, Татарові і Яремчі.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio