Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

ЛЬВІВЩИНА

Санаторій "Львів"
Санаторій "Любінь-Великий"
Санаторій "Немирів"

Львівська область входить до п’ятірки найпривабливіших туристичних регіонів для відпочинку та оздоровлення в Україні. Природні багатства регіону завжди вважалися гордістю даного краю. Територія області розташована на стику Розточчя та Подільської височини. Значну частину території займає природний район – Українські Карпати та прилегле до нього Передкарпаття – курортні та лікувальні властивості яких ще далеко не вичерпані. Завдяки різноманітності рекреаційних ресурсів та сприятливим природним умовам відпочивати на Львівщині можна в будь-яку пору року. В області досить великий запас лікувальних та мінеральних вод . “Скарбниці підземних аптек” здавна вважаються особливим багатством Львівського регіону. З восьми типів мінеральних вод, що застосовуються в бальнеології, на Львівщині відомо сім. На їх базі розвиваються курорти, серед яких Моршин, Великий Любінь, Трускавець, Східниця, , Шкло, та інші оздоровниці. До лікувальних бальнеологічних ресурсів Львівщини належать також лікувальні торф’яні грязі Немирівського, Велико-Любінського, Моршинського родовищ та родовище Шкло.

Цілющі властивості оздоровчих курортів області застосовують при лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань, органів травлення, нирок, обміну речовин, опорно-рухового апарату, шкірних та інших захворювань. Послуги з лікування та реабілітації у санаторіях області надають кваліфіковані фахівці з багаторічним стажем.

Кліматичні умови Карпат є комфортними для організації зимового відпочинку та оздоровлення, зокрема для активного відпочинку на гірськолижних курортах Львівщини – с. Славське, с. Тисовець, с. Орявчик, с. Волосянка. Туристична інфраструктура гірськолижних курортів налічує безліч різноманітних послуг для туристів та гостей Львівщини. Для здорового активного відпочинку на Львівщині набуває все більшої популярності вело туризм, водний туризм а також сільський зелений туризм.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio