Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

                 1-й день

Запрошуємо усіх небайдужих до краси, охочих до пізнання нового та таємничого відвідати  Львів і також закохатися в нього!

Екскурсія на Високий замок – панорама міста з висоти пташиного польоту.

Державний історико-культурний музей-заповідник «Лича́ківський цви́нтар» — меморіальне кладовище у Львові. На 86 полях загальною площею 40 га тут розміщені понад 300 тис. поховань . Відкритий 1786 року, один із найстарших існуючих комунальних цвинтарів Європи.

Екскурсія в собор св.Юра - перлину старої львівської архітектури в стилі рококо, греко-католицький кафедральний собор.

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької виступає головним символом міста. І неспроста. Він справжній витвір мистецтва неоренесанс.

             

Пішохідна програма «Середньовічний Львів»: площа Ринок з неповторними античними скульптурами і 44 різнорідними за часом і стилем оточеними будинками(ренесанс, барокко, ампір), Якщо ви у Львові, то оглянути на центральну частину міста із башти ратуші – це обов’язок кожного туриста. Львівська ратуша найвища в Україні, її висота – 65 метрів. Тож з неї добре оглядається місто. До слова, будівля є пам’яткою архітектури і охороняється не тільки Україною, а й ЮНЕСКО, славнозвісна Аптека-музей, відвідування музею зброї «Арсенал», палац Потоцьких, монументальний і величний Кафедральний собор, каплиця Бої мів, ренесансовий ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор,  пл. Підкови, костел Єзуїтів, вул. Вірменська – Вірменський собор

           

Екскурсія в Майстерню шоколаду , Майстерня карамелі – просто мрія для любителів солодкого, Львівська майстерня пряників «Юрашки» — це знамениті прянички та смаколики, які давно перетворився на особливий подарунок та теплу згадку про місто.

 «Кавова копальня» - перша в Україні найдовша кав'ярня-книгарня, створена за легендою над кавовою шахтою просто на площі Ринок .Львів давно асоціюють із кавою і саме Львівська копальня кави демонструє і реалізовує легенду власне львівської кави. Основа концепції, що кава у Львові — ні що інакше, як корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля чи торф. Ресторація – музей «Гасова лямпа» - Львів подарував світові гасову лямпу, яка пізніше стала відома як «Віденська». Її винайшли місцеві аптекарі Ян Зег та Ігнацій Лукасевич в 1853.

В ресторації-музеї знаходиться поки не найбільша, але вже майже, колекція гасових лямп в Європі.

«Дім легенд» -  одне з найулюбленіших місць туристів. Цей будинок не даремно називають домом легенд. Кожна кімната є берегинею якої-небудь особливої ​​львівської легенди. Тут є те, чого не зустрінеш у звичайних музеях. Наприклад, є кімната, у якій можна побачити зразки львівської бруківки різних епох. Є кімната Львівського часу. Там представлена ​​історія часу і годин. Ще одна не менш екстраординарна кімната – кімната легенди закованої річки Полтви. Також є кімната з львівськими левами, книгами, і навіть кімната львівської погоди. Усі кімнати між собою з`єднують шикарні гвинтові сходи. А з літньої тераси відкривається захоплюючий вид на місто.

                     

2-й день

«Золота підкова» - один із найпопулярніших туристичних маршрутів Львівщини, який об’єднує мережу фортифікаційних споруд навколо Львова. Замки розташовані дугою, через що маршрут і отримав свою назву.

Олеський замок - чи не найвідоміша фортифікаційна споруда України і найстаріший замок Західної України: вважають, що його було закладено ще у ХІІІ столітті. На відміну від більшості навколишніх замків, збудованих поляками, Олеський замок заснований руськими князями. За нього точилася постійна боротьба між русько-литовською знаттю, поляками, угорцями; він неодноразово переходив із рук в руки. Тут народилися два майбутні королі Польщі - Ян III Собеський і Михайло Вишневецький. Свого часу до Олеського замку належала ціла округа аж до кордонів із Волинню. Незважаючи на численні зміни власників, пам’ятка добре збереглася і зараз є відділенням Львівської картинної галереї (зокрема, тут зберігаються роботи Іоанна Пінзеля).

Золочівський замок - збудований у XVII столітті Якубом Собеським (батьком польського короля Яна ІІІ Собеського), є зразком поєднання оборонного та житлового призначення. До оздоблення замку найбільше долучилася королева Марія Казимира, більше знана як Марисенька - кохана дружина Яна Собеського. Потужна фортеця-бастіон збереглася майже повністю (за винятком озброєння) - кам'яні вали, бастіони, збереглася майже повністю (за винятком озброєння) - кам'яні вали, бастіони, внутрішні комунікації (каналізація, залишки мережі теплопостачання - печі та каміни). Особливою окрасою Золочівського замку є Китайський палац - єдиний в Україні й один з трьох у Європі (Сан-Сусі, Петергоф, Золочів), зразок «східної» архітектури. Нині є частиною Львівською картинної галереї.

                     

 

Підгорецький замок - збудований у XVII столітті за участі відомого інженера і мандрівника Ґійома де Боплана, який залишив знамениті записки про свої подорожі Україною. Замок був призначений для відпочинку і розваг, про що свідчить напис латинською мовою на мармуровій таблиці при вході: «Вінець ратних трудів - перемога, перемога - тріумф, тріумф - відпочинок». У Підгірцях відбувалися гучні забави, що тривали тижнями і на які з’їжджалася навколишня шляхта; свого часу замок часто гостив монархів і знаменитостей, яких він вражав своїми розкошами. Часто слугував місцем для кінозйомок. У 1997 році замок передано Львівській картинній галереї.

Костел святого Йосипа в Підгірцях - входить у палацовий ансамбль разом із замковим парком, де збереглися старі дерева. Збудований у XVIII столітті у бароковому стилі, виконував функцію родової усипальниці.

 

                     

Вартість туру від 1150 грн.

У вартість входить :

-1 нічліг ( хостел або готель)

-1сніданок

- 2 обіди,

- екскурсійне обслуговування по програмі 2 дні

- вартість автобусного обслуговування по програмі

 

Окремо сплачуються квитки на потяг, вхідні квитки до музеїв та особисті витрати!

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio