Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

«ЛЬВІВ ПЛЮС ВЕЛНЕС І СПА»

(П'ятниця-неділя)1 день. 
П'ятниця. Зустріч туристів на залізничному вокзалі у Львові. Трансфер в готель. Поселення згідно правил готелю. 17:00 Пішохідна екскурсія "Старий Львів". Огляд найцікавіших пам'яток міста - старовинних будівель, соборів, фортифікаційних споруд. Прогулянка унікальною середньовічної частиною міста, занесеною до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок з її 65-метрової Ратушею і 45 пам'ятниками архітектури, Латинська катедра, каплиця Боїмів, вежа Корнякта, Домініканський собор, комплекс Бернардинського монастиря, міський та королівський арсенали, Порохова вежа. .. Захоплюючі розповіді про видатних людей, які жили і гостювали у місті Лева, творили його історію. Відвідування унікальних куточків давнього Львова - Італійського та Вірменського двориків. Львівські легенди, байки та історичні курйози. Вільний час. Можливість самостійно відвідати кафе «Майстерня шоколаду», «копанки кави», ресторан «Криївка» і т.д. Вечірня театралізована екскурсія «Нічна варта Львова» (150 грн. / Чол.). Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди і таємні обряди - все це чекає вас під час нічної прогулянки по місту.

2 день. 
Cуббота. Сніданок. Автобусна екскурсія «Карпати - Wellness @ SPA». По дорозі зупинки:
зоопарк «Лімпопо», площа більше 4 га, проживає більше 500 тварин з різних континентів, в тому числі з Австралії і Південної Америки; Борислав, колишня нафтова столиця Галичини. Сьогодні місто приваблює до себе тисячі паломників, охочих відвідати церкву св. Анни (1902 р), в якій зберігаються мощі понад 500 святих;
Східниця - бальнеологічний курорт, дегустація мінеральної води;
Трускавець - місто-парк,
унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи, кінцевий пункт сьогоднішнього подорожі. Курорт відомий своєю лікувальною мінеральною водою «Нафтуся», яку можна продегустувати в бюветі мінеральних вод. Запрошуємо відпочити і відновити сили в одному з кращих SPA-центрів країни - «Royal SPA & Wellness центр». Одинадцять басейнів (спортивний, дитячий, джакузі, басейн з водою Мертвого моря, японське офуро ....), Вісімнадцять саун і лазень (римські терми, турецький хамам, фінська, кедрова, інфрачервона сауни, соляні гроти ...), аква-бар, спортивна зона і багато іншого. Повернення до Львова.


3 день. 
Неділю. Сніданок. Звільнення номерів. До від'їзду речі зберігаються в контрольному номері готелю. Вільний день. За додаткову плату пропонуємо екскурсії:
«Місто з ароматом кави» (150 грн. / Чол., 2 години). Історії вживання кави, шлях до Європи, перші кав'ярні у Львові, боротьба з кавою в середньовічній Європі та Азії. Традиції і клієнти львівських кав'ярень, історії та курйозні випадки. Знайомство з сортами і методами обробками кави, способи заварювання і кавові традиції. І звичайно ж дегустація ароматної кави ...
«Львів і пиво» ​​(250 грн. / Чол., 2 години). Історія пивоваріння Львова, що варили єзуїти, чому популяризували вино і горілку, легенди і факти. Розповіді про легендарних львівських хуліганів і повісити, а також про найвідоміших львівських забігайлівках, де колись пили хмільний напій. Відвідування міні-заводу «Старгород», де на ваших очах вариться справжнє живе пиво. На завершення екскурсії, дегустація трьох сортів пива.
«Австрійський Львів» (120 грн. / Чол., 2 години.) Пішохідна екскурсія по місту часів 150-річного правління австрійських імператорів, які розширили місто, збагатили його новими будівлями та цілими кварталами: оперний театр, проспект Свободи, Галицька ощадна каса з її сидить статуєю Свободи, університет ім. І. Франка (колишній Галицький сейм), будинок вчених (колишнє казино), палац правосуддя, перший міський парк в Україні, монастирі, перетворені в тюрми, Цитадельна гора, музей однієї книги "Русалка Дністрова", львівська наукова бібліотека ім. Стефаника, палац Потоцьких, пасаж Міколяша, історія гасової лампи, філармонія і вулиця Академічна.
Самостійний трансфер на залізничний вокзал.


ГОТЕЛЬ

РОЗТАШУВАННЯ

ВАРТІСТЬ

«Гетьман», «Урбан», «Гелікон» - 2 * -3 *

15-20 хв від центру

1370 грн.

«Соната», «НТОН», «Вольтер» - 3 *

15-20 хв від центру

1720 грн.

«Старий Краків», «Престиж» - 2 * -3 *

центр

1720 грн.

«Євроготель», «Жорж», «Ін Львів» - 3 *

центр

2270 грн.
У вартість входить:
- проживання та харчування за програмою,
- екскурсійне обслуговування,
- трансфер вокзал - готель,
- медична страховка.
Додатково оплачується:
- факультативні ексурсія.

Орієнтовна вартість вхідних квитків:
- зоопарк "Лімпопо" - дорослі - 50 грн., Діти - 30 грн .;
- СПА-центр - дорослі - 80 грн. / 2 години;
- діти - 50 грн. / 2 години;
- латинський собор - 5 грн.,
- будинок вчених - 10 грн.,
- оперний театр - 10 грн.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio