Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Миргород

Санаторій "Березовий Гай"
Санаторій "Миргород"
Санаторій "Полтава"
Санаторій "Хорол"

Головне багатство миргородської оздоровниці мінеральна вода, що пробивається на поверхню землі з древніх порід. Вона чиста, приємна на смак і завжди влітку і взимку має однакову температуру 20°С. Цю воду тут відкрили випадково. У 1912 році висохли старі артезіанські колодязі, якими користувалися миргородці. Нова свердловина була пробурена на соборній площі. І ось з неї забив фонтан, поширюючи запах сірководню. Міська влада вирішила закрити свердловину з тієї причини, що «вода смердюча і до вживання усередину не гожа». Просвітив їх місцевий лікар І. Зубковський, що послав проби води в Одесу, у місцеве відділення Російського технічного товариства, де визначили, що вода ця по своєму складу близька до тих, що прославили на увесь світ німецькі курорти Баден-Баден і Аахен.

Сьогодні Миргород один з найвідоміших курортів країни. Тут протягом усього року діють 4 профспілкових санаторії, загалькурорт-ний бювет, прекрасні водо - і грязелікарня, діагностичний центр. Санаторії спеціалізуються на лікуванні захворювань органів травлення і порушень обміну речовин (цукрового діабету). Літо тут тепле, сонячне, купатися можна з червня до вересня. Ріка Хорол, мало відома, але чиста. Викупатися в ній у жаркий полудень велике задоволення. Зима в Миргороді м'яка, сніжна. Середня температура січня -7°С. Узимку тут відпочивати нітрохи не гірше, ніж улітку.

Пощастить тому, хто потрапить у Великі Сорочинці наприкінці літа, коли тут шумить великий Сорочинський ярмарок. Чого сюди тільки не везуть із ближніх і далеких сіл і міст: і горщики усіляких форм і розмірів, і розшиті чудовими візерунками сувої, і стрічки дівчатам у коси, і черевички, яких і сама цариця надягти не посоромилась би. А вже усяких фруктів та овочів, та живності, та пирогів і кулеб'як тут завжди буває багато-пребагато. Адже недарма він привернув увагу відомого російського письменника Миколи Гоголя, який жив свого часу у Миргороді.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio