Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Німеччина

Список необхідних документів для відкриття візи в Німеччину

Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються!

Важливо! Згідно вимог Консульства і в відповідності з візовим кодексом країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма) заповнюється /підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Важливо! Якісні копії УСІХ необхідних документів повинні бути пред'явлені на листах А-4. Особливу увагу просимо приділяти наявності в паспорті туриста чіткої (!!!) прописки!!!

Просимо звернути увагу:
подача документів для отримання Шенгенської візи в Німеччину здійснюється двома способами:
• подача у візових центрах в містах Донецьк, Київ, Львів, Одеса
• подача в посольстві Німеччини в Києві (особиста подача).

Необхідні документи

Закордонний Паспорт / Проїзний документ дитини.
ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ/ПРОЇЗНИЙ ДОКУМЕНТ ДИТИНИ (який повинен бути дійсним ще на протязі не менше 3 місяців з моменту завершення поїздки) з наявністю 2 чистих сторінок. Не приймаються паспорта розірвані, залиті любою рідиною, з фотографіями що відклеюються.
Фото в паспорті повинно максимально співпадати із зовнішнім видом туриста в даний час. Якщо людина кардинально змінила імідж (сильно похудала або поправилася, повністю змінила колір або довжину волосся, а також рослинність на обличчі, зробила пластичну корекцію обличчя або постраждав в аварії із зміною зовнішності) необхідно на сторінці «Особливі відмітки» вклеїти та завірити в ОВІРі нове фото.

Якщо у туриста ДВА дієвих паспорта, НЕОБХІДНО передати ОБИДВА! Просимо також передавати паспорта (якщо маються), у котрих закінчився строк дії або немає жодної вільної сторінки для вклеювання візи. Також прохання пред'явить оригінал та повну копію попереднього проїзного документу дитини, якщо такий був. Якщо попередній паспорт був зданий, то необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО пред'явити довідку з ОВІРу про те, що паспорт був зданим!

ПРОДОВЖЕНІ ПАСПОРТИ І ПРОЇЗНІ ДОКУМЕНТИ ДІТЕЙ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

Діти до 16 років повинні бути вписані в паспорт батьків або мати свій проїзний документ. Для дітей, якім виповнилось 5 років і вони вписані в паспорт батьків – обов'язково наявність фото в паспорті батьків. У випадку, коли дитина вписана в паспорт одного з батьків, в паспорті повинно бути як мінімум 4-і вільних (чистих) сторінок.

Діти старше 16 років повинні мати особистий проїзний документ!

2. Анкета Консульства Німеччини (Аплікаційна Форма)
3. 2 (дві) кольорові фотографії (на вписаних дітей любого віку також!), строго відповідні вимогам Шенгенських Консульств до фотографії на візу.)
4. Оригінал + виразна копія УСІХ сторінок внутрішнього паспорту, навіть пустих!
5. Копія свідоцтва про шлюб / розлученні / смерті чоловіка або дружини
6. Копія свідоцтва про народження (дітям до 18 років)
7. Довідка з банку про залишок на картковому або поточному рахунку з розрахунку мінімум 50 євро на людину на день туру. Довідка має бути на фірмовому бланку з печаткою і підписом.
8. Актуальна виписка з банківського рахунку за останні 3 місяці або актуальна виписка з кредитних карткових рахунків про рух грошей за останні 3 місяці (залежно від рахунку).
Важливо: якщо у туриста немає рахунку і він не може показати рух грошей на рахунку, то посольство та візовий центр допускають подачу так званого карткового рахунку для блокування грошей з розрахунку 45 євро в день на одну людину.
9.Копія картки (якщо мається).
Важливо!
Зверніть увагу, що просто довідки з банку про наявність рахунку з позитивним сальдо без роздруку виписок про рух грошей недостатньо. В такому випадку пакет документів вважається неповним і не буде прийнятий посольством або візовим центром.
10. Документи про фінансування поїздки:

ЯКЩО ТУРИСТ ПРАЦЮЄ

а) Оригінал довідки про доходи з місця роботи з вказівкою посаді, дати початку роботи на підприємстві і розшифровки заробітної плати за останніх 6 місяців, а також припискою про збереження посади і заробітної плати на час відпустки (точні дати відпустки). Довідка має бути видана на фірмовому бланку підприємства з вказівкою назви підприємства, повної адреси і тел. підприємства з кодом міста. Довідка має бути не старше за один місяць!!! Якщо турист працює директором або головним бухгалтером, то він не може підписати собі довідку, це повинен зробити заступник! б) Якщо у туриста за останніх 3 роки не було Шенгенських віз, то посольство вимагає додатково надати оригінала довідки з податкової інспекції по місцю реєстрації про здобуття доходів.
Зразок довідки від Державної податкової інспекції за місцем реєстрації про джерела отримування доходів.

ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

а) Оригінал і копія свідоцтва про реєстрацію ПП.
б) Оригінал і копія довідки про рух грошей на рахунку підприємства
в) Оригінал довідки з податкової інспекції за місцем реєстрації підприємства про податок та отриманому прибутку за два останні квартали.

ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

а) Оригінал і копія пенсійного посвідчення
б) Оригінал довідки про пенсію за останні 6 місяців
в) Нотаріально завірена заява про спонсорство (якщо необхідно)
г) Додаткові документи від лиця, яке фінансує поїздку (якщо необхідно): оригінал і копія внутрішнього паспорту, довідка про доходи з місця роботи, довідка з банку про залишок на картковому рахунку, виписка про рух засобів по картковому рахунку за останні 3 місяці і копія документа, підтверджуючого ступінь спорідненості.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ШКОЛЯРІВ

а) Оригінал і копія свідоцтва про народження
б) Довідка з місця навчання з вказівкою того, що учбовий заклад не заперечує проти відсутності дитини на час поїздки (довідка має бути видана на фірмовому бланку з телефонами, адресою учбового закладу і мокрою печаткою!)
в) Оригінал і копія студентського квитка
г) Нотаріально завірена заява про спонсорство, якщо дитина їде в поїздку без батьків
д) Додаткові документи від лиця, яке фінансує поїздку: оригінал і копія внутрішнього паспорту, довідка про доходи з місця роботи, довідка з банку про залишок на картковому рахунку, виписка про рух засобів по картковому рахунку за останні 3 місяці і копія документа, підтверджуючого ступінь спорідненості.
е) Якщо студент робить: довідка з місця роботи
ж) Оригінали і копії усіх сторінок з відмітками українських і закордонних паспортів батьків
з) Для візового центру - оригінал нотаріально завіреного дозволу батьків на виїзд дитини, навіть якщо дитина їде з обома батьками (де вказана країна візиту, ціль візиту, дати поїздки, у чиєму супроводі їде дитина і гарантії відповідальної особи за своєчасне повернення дитини до України). Якщо документи подаються туристами самостійно в посольстві в Києві, то нотаріальний дозвіл потрібний лише в тому випадку, якщо дитина подорожує самостійно або з одним з батьків!

ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ТА ДОМОГОСПОДАРОК

а) Нотаріально завірена заява про спонсорство
б) Додаткові документи від лиця, яке фінансує поїздку: оригінал і копія внутрішнього паспорту, довідка про доходи з місця роботи, довідка з банку про залишок на картковому рахунку, виписка про рух засобів по картковому рахунку за останні 3 місяці і копія документа, підтверджуючого ступінь спорідненості.
в) Підтвердження про володінні нерухомістю і так далі (оригінал і копія).

11. Консульський Збір – 35 євро (оплачується при кожній подачі в гривнах по курсу).
Пенсіонери і діти до 18 років, які находяться на утриманні батьків, не оплачують консульський збір за наявності підтверджуючих документів. В разі подачі пакету документів через один з візових центрів стягуються послуги візового центру у розмірі 25 євро на людину. За умови подачі документів в Посольство турист самостійно оплачує сервісний збір у розмірі 50 грн. в «Промінвестбанку» (для реєстрації туриста на співбесіду і подачу документів в Посольство; для подачі у візовий центр ця послуга не потрібна).
12. Для туристів, подорожуючих на власному авто просимо пред'являти копію водійських прав, копію техпаспорта на машину, оригінал і копію зеленої картки.
13. Лицям до 18 років:
УВАГА!!! Згідно з правилами оформлення віз, діти лише у віці до 16 років можуть бути вписані в паспорт батьків. При досягненні дитини 16 літнього віку вона повинна обов'язково мати свій проїзний документ.

Важливо!
Фотографія дитини, вклеєна в паспорт одного з батьків, повинна максимально відповідати його теперішньому зросту! У випадку, якщо фотографія була вклеєна давно, обов'язково потрібно вклеїти нову!

Зверніть увагу!
Сторінка Особливі відмітки НЕ використовується для вклеювання візи!!!

Якщо на момент поїздки дитині не виповнилося 18 років (неповнолітнє дитя), то при перетині кордону ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно мати при собі ОРИГІНАЛА доручення на дитину, оформленого по вимогах прикордонних служб України. Доручення має бути виписано КОНКРЕТНО на термін туристичної поїздки і з вказівкою країни подорожі. Кожна поїздка вимагає оформлення окремого доручення. Максимальний термін дії доручення – 30 днів. Доручення, оформлене на термін дії 360 днів, НЕ має юридичної сили для Прикордонних служб України.

Просимо узяти ОРИГІНАЛ ДОРУЧЕННЯ в туристичну поїздку ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ.

ОСОБЛИВІ СИТУАЦІЇ:
1. Якщо батьки або один з батьків дитини знаходяться за кордоном, доручення має бути оформлене згідно з вимогами Законодавства України в Консульстві України в країні, де знаходяться батьки.
2. Якщо один з батьків помер, потрібно надати ОРИГІНАЛА і КОПІЮ свідоцтва про його смерть. Для перетину кордону України потрібно мати ОРИГІНАЛ або нотаріально завірену копію свідоцтва про смерть при собі.
3. Якщо один з батьків позбавлений батьківських прав, потрібно надати ОРИГІНАЛА і КОПІЮ вирішення суду про позбавлення батьківських прав. Для перетину кордону України потрібно надати ОРИГІНАЛА або НОТАРІАЛЬНО завірену КОПІЮ даного документа.
4. Якщо у дитини батько записаний із слів матері (мати - одинак), потрібний ОРИГІНАЛ і КОПІЯ Довідки із Загсу про те, що батько записаний із слів матері, а для перетину КОРДОНУ - ОРИГІНАЛ або нотаріально завірену КОПІЮ даної довідки.

Посольство залишає за собою право вимагати додаткові документи!

Увага!
Надання туристом фальшивих документів або свідомо помилковій інформації може привести до відмови в здобутті візи і заборони в'їзду до Німеччини, і цим самим – в інші країни-учасниці Шенгенської угоди!

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio