Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

ОДЕСА

«Ах, Одеса, перлина біля моря» - співав легендарний Леонід Утьосов. Не він один захоплювався цим містом, яке справді неповторне, колоритне і з дуже гарним почуттям гумору.

Програма "Оглядової екскурсії по м. Одеса" створена з метою короткого але докладного знайомства з південною красунею; в основі її - Одеса в контрастах та порівнянні, стара та сучасна. Обۥєктами туристичних відвідувань є пам'ятники історії і пам'ятники монументального мистецтва; пам'ятники архітектури і містобудування та сучасні комфортабельні готельні комплекси, санаторно-курортні та розважальні заклади.

Прямуючи до центру розваг та відпочинку Одеси - Аркадії туристів знайомлять з першим об'єктом екскурсійного показу – пам'ятником льотчикам 69 авіаполку. Саме 69-й винищувальний авіаційний полк, під командуванням 25-річного майора Льва Львовича Шестакова захищав небо Одеси від ворожих нальотів під час Великої Вітчизняної війни. На початку оборони полк налічував всього 19 літаків. Пізніше їх кількість була доведена 40.

Далі за програмою - найкращий і найулюбленіший пам'ятник городян – пам'ятник Рішельє. Як вдало сформулював поет Юрій Михайлик, монумент "домашньому герцогу одеситів". Збір коштів на його спорудження почав ще Ланжерон, відразу після отримання з Франції сумної звістки про смерть улюбленця одеситів.

Відкриття монумента відбулося 22 квітня 1828 року і супроводжувалося урочистою літургією в Спасо - Преображенському соборі, маршем військових з'єднань, чиїм шефом був Рішельє і виступом вихованців і наставників Рішельєвського ліцею. І вже з того часу майданчик "у Дюка" став місцем паломництва як одеситів, так і приїжджих.

Права бульварна алея веде від Дюка до колишньої резиденції генерал-губернатора Новоросійського краю і повноважного намісника Бессарабської області графа М.С. Воронцова.

Родзинка цієї екскурсійної програми – Одеський національний академічний театр опери та балету. Перший міськиий театр було засновано у 1810 році, який в ніч на 2 січня 1873 року повністю згорів через займання газового ріжка, що освітлював годинник у нічний час.

З 1887 року театр функціонує у нинішній будівлі, яку було зведено за проектом віденських архітекторів Ф. Фельнера та Г. Гельмера. За красою та акустичними даними споруда входить до п’яти найкрасивіших театрів світу.


ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio