Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

ПЛЯЖІ ЄГИПТУ

Чималу роль для комфортного і приємного відпочинку на морі грає пляж. Різновидів пляжів достатньо багато, і поважно, щоб кожен турист підібрав собі відповідний. Пляжі різних курортів Єгипту кардинально відрізняються один від одного. При описі пляжів Єгипту в основному використовується два поняття: піщаний пляж і кораловий пляж.

Курорт Шарм Ель Шейх

У цьому розділі розглянемо безпосередньо сам Шарм Ель Шейх. Його райони: Таба, Нувейба і Дахаб описані нижче. Курорт Шарм Ель Шейх розташований на кораловому плато, і пляжі в цьому місці Єгипту, відповідно, в основному, коралові. Купатися без спеціального взуття тут не можна, виняток становлять пляжі бухти Наами Бей.

Пляжі Наама Бей в Єгипті часто називають піщаними, але це не завжди так. Місцями там є піщаний захід у море, але спеціальне взуття все ж рекомендоване і тут. До того ж, пляжі Єгипту в Наама Бей досить засмічені, часто навіть ті, які належать готелям. Вода теж не відрізняється чистотою, оскільки тут причалюють моторні судна. Так, що любителям пляжного відпочинку в Наама Бей робити нічого.

Любителям повалятися на пляжі для відпочинку в Шарм Ель Шейху потрібно вибирати інший район і готель з хорошим насипним пляжем. Однак дно в море все одно буде кораловим, оскільки курорт Шарм Ель Шейх будувався після заборони владою Єгипту вирубки коралів.

Слід мати на увазі ще один момент: на багатьох пляжах Єгипту в Шарм Ель Шейху дуже дрібне море, і щоб потрапити на глибину, доведеться на пристойну відстань прогулятися по понтону

Курорт Хургада

У цьому розділі розглянемо безпосередньо саму Хургаду, її райони Макаді та Сома Бей, Сафага, Марса Алам Ель Гуна описані нижче. Відпочинок в Хургаді - один з найпопулярніших, а сам курорт - найстаріший в Єгипті. Будівництво готелів тут почалося ще задовго до прийняття закону про охорону підводного світу Червоного моря. Тому при будівництві готелів прибережні корали вирубувалися, лагуни штучно поглиблювалися, завдяки чому в старій частині Хургади є досить багато непоганих піщаних пляжів. Любителі по засмагати із задоволенням приїжджають на пляжі Єгипту в стару Хургаду.

У нових готелях ситуація з пляжами така ж, як у Шарм ель Шейху, і теж буває дуже дрібне море.

Курорти Таба і Нувейба

Курорти Єгипту Таба і Нувейба відносяться до регіону Шарм Ель Шейх.
Таба і Нувейба - воістину рай для любителів пляжного відпочинку. Саме тут знаходяться найкращі пляжі Єгипту.

Чудовий дрібний пісок, протянувшийся широкою смугою вздовж узбережжя, відмінний плавний захід у море, великий простір для комфортного купання без ризику травмування.

Пляжі Єгипту в Табі і Нувейбі чудово підходять для відпочинку літніх людей та відпочинку в Єгипті з дітьми.

Курорт Дахаб

Курорт Дахаб в Єгипті є частиною району Шарм Ель Шейх, проте істотно від нього відрізняється. Пляжі в Єгипті в Дахабі різні. У старому місті - це кам'янисто - піщана суміш на березі і коралове дно в морі.

Для пляжного відпочинку місце зовсім не підходяще, однак в старий Дахаб для цього ніхто і не їздить. Тут, в основному, відпочивають «дикунами» дайвери, серфери і просто любителі свободи.

А ось трохи в стороні розташована мальовнича лагуна з цілком пристойним пляжем і зручним заходом в морі. Саме тут знаходяться всі хороші готелі, а пляжі Єгипту в цьому місці Дахаба приваблюють туристів з дітьми і початківців серферів.

Курорт Ель Гуна

Ель Гуна - «іграшкове місто», особливий курорт Єгипту, що відноситься до району Хургада. Пляжі Єгипту в Ель Гуні всі штучного походження, тому досить непогані. Хороший однорідний пісок і дуже зручний захід у море, в безпосередній близькості немає коралів і відсутнє скупчення людей.

Єдиний момент: у деяких місцях на досить пристойну відстань море не глибоке, але для когось це тільки плюс.

Курорти Макаді і Сома Бей

Макаді Бей і Сома Бей - молоді курорти Єгипту, розташовані зовсім поруч з Хургадою. Пляжі Єгипту на цих курортах підтримуються в ідеальному порядку, прибережні води так само порадують прозорістю і кришталевою чистотою. Широка пляжна смуга сподобається тим, хто не любить тісноти і скупчення людей.

Берегова частина пляжу Єгипту в Сома і Макаді Бей являє собою неоднорідний пісок з ракушками і дрібними каменями. Захід в море буває різний, пологий або більш крутий, проте дно скрізь коралове. Тому купатися без спеціального взуття тут не можна. Але це не привід засмучуватися - враження від чудового дайвінгу перекриють усі недостатньо приємні моменти.

Курорт Марса Алам

В основному пляжі в Марса Аламі (регіон Шарм Ель Шейх) нагадують пляжі Макаді та Сома Бей. За одним винятком......

В Марса Аламі в Єгипті є приголомшливий дикий пляж Абу Дабаб, є частиною національного заповідника. Майже від всіх готелів до нього ходить безкоштовний трансфер.

Цей пляж Єгипту один з кращих. Широка піщана смуга, ідеальна чистота, чудовий захід в морі, купатися можна без спеціального взуття. А на додаток до принад, тут приголомшливий підводний світ, рівних якому просто немає.

Дайвінг і снорклінг на цьому пляжі Єгипту дозволять побачити рідкісні види тварин, деякі з яких занесені в Червону книгу і не зустрічаються більше ніде в світі!

Курорт Сафага

Пляжі Єгипту в Сафазі викликають багато протиріч. З одного боку широка піщана смуга, що начебто добре. З іншого - вся ця краса не скрізь утримується в чистоті. За деякими з пляжів влаштовують катання на верблюдах, вони, звичайно, не гадять, але пахнуть. Правда, це не скрізь, є в Сафазі в Єгипті чисті і доглянуті пляжі.

На багатьох пляжах Єгипту в Сафазі досить дрібне море і не дуже зручний захід у море, хоча буває і навпаки, тому перш, ніж вибрати готель, почитайте уважно відгуки.

Тим не менш, пляжі Єгипту в Сафазі величезними темпами набирають популярність серед туристів з різних країн. Чому?

Не так давно було науково підтверджено цілющі властивості пісків Сафаги, які не скільки не поступаються Мертвому морю. В останні роки тут активно розвиваються різні медичні центри, що спеціалізуються на захворюваннях шкіри і суглобів.

Пляжі Єгипту. Підсумок

Вибираючи підходяще місце відпочинку в Єгипті, потрібно мати на увазі кілька моментів. Для відпочинку в Єгипті з дітьми краще всього підійдуть курорти з піщаними пляжами і плавним заходом в морі.

Любителям дайвінгу та снорклінга слід вибрати райони з хорошим кораловим пляжем і мальовничими рифами.

Вдалого всім відпочинку. Вибирайте пляжі собі до смаку!

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio