Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Пляжі Чорногорії

Пляжі Чорногорії дуже різні - від дрібного піску на півдні до штучних бетонних платформ на північному заході узбережжя. Зустрічаються ділянки з дрібним піском (Ульцинської і Будванської Рив’єри), більша ж частина (Жаніц, Нівіц, Сутоморе) з дуже дрібною галькою, схожою на гречану крупу. Штучні пляжі розташовані головним чином в Тіваті, Герцег-Нові, Ігало і Барі.

Є досить багатолюдні пляжі Чорногорії, а є відокремлені, є пляжі і для «текстильників» і для нудистів, є, нарешті, пляжі платні і безкоштовні. Практично всі пляжі розташовані в затишних, закритих від вітру і хвиль бухтах між крутими скелями. Загальна протяжність морського узбережжя Чорногорії - 299 км, протяжність пляжів - 73 км.

Чорногорія славиться також найбільшим в Європі нудистським пляжем Ада Бояна, який поблизу Ульциня. Нудистських пляжів у країні більш, ніж достатньо, проте і в громадських місцях відпочинку на воді нерідко можна зустріти напіводягнених або повністю роздягнених осіб обох статей. У тому випадку, якщо ви опинилися на нудистському пляжі, не варто залишатися одягненим. Якщо роздягтися повністю вам не дозволяють моральні устої - краще піти, так як нудисти вважають ознакою поганого тону перебування одягнених людей на їх «території».


Список пляжів, яким присвоєно Блакитний прапор ЮНЕСКО за екологічну чистоту:

Tropicana - Ulcinj
Paradiso - Бар
Mogren I - Будва
Ocaso - Будва
Sveti Toma - Будва
Plavi horizonti - Тіват
Kalardovo - Тіват
Porto - Герцег-Нові
Dobrec - Герцег-Нові
Cuba libre - Герцег-Нові


Прокат парасольок і лежаків обійдеться в 1,5-3 EUR за день. Постояльці чотирьох - п'ятизіркових готелів, як правило, користуються ними безкоштовно.

Найбільший пляж («Велика плажа») розташований в Ульцині, його протяжність - цілих 13 км. В Чорногорії відпочиває багато нудистів, і до цього ставляться дуже спокійно. На острові Ада-Бояна в кінці «Велика плажа» навіть є ціле нудистське село. Воно займає близько 350 га і здатне прийняти до 1000 чоловік.

Відомий пляж Ади-Бояни (3,8 км) утворений дрібним кварцево-черепашково-кораловим піском, що включає в себе майже 30 мінеральних речовин. Цей пісок використовується при лікуванні безпліддя і захворювань кістково-м'язової системи. Пляж досить широкий: від 50 до 150 метрів і має дуже пологий вхід в море, що сприяє швидкому прогріванню води. Тому купальний сезон тут триває з кінця квітня до початку листопада. Влітку ж у невеликих легенях і на мілководді вода може прогріватися до 30°C.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio