Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Пляжі Хорватії

Пляжі на півострові Істрія, за рідкісним винятком - штучні бетонні платформи, природні камені, плато або невеликі галькові лагуни. У Середній Далмації, насамперед - на південь від Спліта (міста Брела, Башка Вода, Тучепі тощо) і на острові Брач пляжі з дрібної гальки. Вони вважаються кращими на всьому узбережжі.

Сосни тут ростуть буквально в 3-4 метрах від лінії прибою, і тому ніякі парасольки не потрібні. Ці місця особливо привабливі для відпочинку з дітьми. У Південній Далмації є і галькові, скелясті, бетонні, а на островах у районі Дубровника - ще і піщані пляжі.

В Трогирі всі пляжі галькові.

На Брачі мілко галькові і піщані пляжі, які тягнуться вздовж усього узбережжя на десятки кілометрів. Один з кращих тутешніх пляжів, розташований на півдні острова біля Бола, називається "Златни Рат" ("Золотий мис"). Цей мис з гальки постійно змінює свою форму під впливом вітру і хвиль, він виступає в море на 300 метрів і потопає в сосновому гаю.


У Макарска - чисті галькові пляжі.


В Тучепі дрібно гальковий пляж протяжністю 3 км, з дуже пологим морським дном (ще один істотний плюс для відпочиваючих з дітьми).У Південній Далмації - галькові, скелясті і бетонні пляжі, а на островах у районі Дубровника - піщані.

У Цавтате - доглянуті піщано-галькові пляжі.

У Платі - чотири мілко галькових пляжі, на одному з яких будь-який одяг вважається непотрібною надмірністю.

Мліні: Мілко галькові, а в селищі Сребрено - пляжі з піщаним заходом в море.


На острові Колочеп галечно-піщані пляжі.

Піщані пляжі, розташовані в тихих, спокійних бухточках, властиві острова Корчула.

На острові Млет безліч пляжів з піску і гальки. Тутешні озера також прекрасно підходять для купання.
Правила користування пляжами в Хорватії

Всі пляжі муніципальні, вхід на них вільний. Прокат лежаків і парасольок обійдеться приблизно в 1 EUR за предмет (7-8 HRK). Деякі готелі надають пляжне обладнання безкоштовно.

«На місці» можна придбати зручний і недорогий матрац за ціною від 50-80 HRK (7-11 EUR). У хорватських прибережних водах, особливо в безлюдних місцях, водяться морські їжаки. Тому рекомендуйте туристам використовувати для купання спеціальні тапочки, які продаються в туристичній зоні на кожному кроці.

Нудизм в Хорватії

Хорватія першою в Європі офіційно відкрила свої кордони натуристам, зробивши це ще в 1953 році. Тому вона стала першою країною, в якій з'явилися комерційні центри для натуристів. Сьогодні велика частина цих центрів приватизована, тому якість обслуговування в них - на високому рівні. Найбільш «натуризованими» можна вважати Істрію і Кварнер. Зрозуміло, відпочивають нудисти не на загальних пляжах, а в окремих відокремлених бухтах.

Готелі, поруч з котрими є нудистські пляжі: Elaphusa 3*, Sol Club Istra 3*, Orphee 3*, Villas Rubin 3*/2*/1*, Delfin 2*. Також є спеціалізовані натуристські комплекси: Valalta 3*, Koversada 2* та Soliaris 3*.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio