Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Пляжі КіпруПляж в кіпріотському селі Піссурі покритий галькою і піском. Мальовниче село «вибігає» практично до самого моря, дістатися до пляжу (і до чистої, прозорої води) легше легкого. Тихий розмірений ритм життя занурює в атмосферу справжнього древнього кіпріотського пляжу, який рідко переповнений відпочиваючими.Пляжі Айя Напи відрізняють деяку різноманітність. Тут можна вибрати відпочинок на будь-який смак. Комусь подобається пляж, до якого недалеко добиратися - ласкаво просимо на Grecian Bay 5 зірок. Хтось любить робити вечірні прогулянки до моря і назад - Nissi beach. В Айя Напі є пляжі, де відпочивають люди з різних країн, і цей інтернаціональний антураж може комусь сподобатися, а є й безлюдні «дикі» пляжі. Глибина моря дозволяє займатися різними водними видами спорту і дайвінгом, а чистий пісок - засмагати.
Найдовший пляж на Кіпрі знайшов дивну назву: Дамська миля. Але при цьому місцеві жителі люблять відпочивати саме тут. Розташований він неподалік від Лімассоли. М'який темний пісок створить специфічний антураж для відпочинку на морі і послужить приводом для дитячих ігор.
Пляж Куріум.
Крім м'якого і чистого піску для любителів рибної кухні знайдеться невелика рибна таверна. Вечірні прогулянки і шум прибою налаштують на романтичний лад.
Пляжі неподалік від містечка з промовистою назвою Пафос чекають вас. Особливо варто відзначити відмінну чистоту пляжів, так що і дорослі і, тим більше, діти зможуть оцінити їх пісок (часто змішаний з галькою) і набігаючу хвилю, як це свого часу зробила Афродіта, яка народилася, як відомо, з піни десь тут неподалік.Непогані пляжі знаходяться недалеко від Пафосу осторонь Акамаса. Причому безлюдність пляжів зростає в міру видалення від міст і сіл. Наприклад, пляж Lara Bay підійде для тих, хто не особливо надихає присутністю на пляжі численних туристів.

Саме в цю затоку припливають гігантські зелені черепахи і відкладають там яйця. Багато людей приїжджають сюди, щоб побачити цей заповідник.


Пляжі Протараса - одні з найбільш відомих на Кіпрі і в Європі. Затоку фігового дерева і Пляж Фламінго варто було б відвідати заради однієї назви, але чистий білий пісок, прозора вода, змінює відтінки в залежності від глибини, мальовничий скелястий берег неподалік від пляжів не залишать байдужими ні дорослих, ні дітей.Пляжі Нікосії порадують чистою водою, чистим піском і 340 сонячними днями в році (Втім, те ж можна сказати про всю територію Кіпру). Пейзаж: скелясті береги, звивисті бухти - не дадуть скучити погляду. Вода порадує як любителів плавати з аквалангом, так і просто купальщиків. А пісок на пляжі - любителів засмагати (втім, не треба забувати і захист від занадто спекотного сонця, особливо в липні-серпні). Прозора вода чудово підкреслить ваше бікіні.
Втомленим від сонячних ванн рекомендується прогулянка по тінистих вуличках старої Нікосії.

Пляж - не тільки місце для лежання. Це ще й потужний «спортивний комплекс»: пляжний волейбол, футбол, фрісбі і багато іншого дає можливість не тільки зміцнити м'язи, але і непомітно засмагнути. Особливою увагою користуються не тільки ці спортивні ігри (до того ж серед тих, хто не любить занадто рухливих ігор), але і проста прогулянка вздовж берега.

Відповідно, берег повинен бути досить довгий, по дорозі повинні зустрічатися місця для відпочинку і їжі, а також - можливість згорнути з піщаних просторів на впорядковану бруківку. Цим і відрізняються багато пляжі Кіпру, і, зокрема, пляжі Ларнаки (наприклад, пляж Пальмового променаду).

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio