Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Пляжі ОАЕ

Шикарні пляжі - це, безумовно, гордість країни і залучається на відпочинок в ОАЕ величезна кількість туристів. Широка прибережна смуга, покрита прекрасним піском, зручний захід у море і відмінна інфраструктура - це всі пляжі ОАЕ.

Пляжі ОАЕ умовно поділяються на платні і безкоштовні (суспільні). Платні пляжі, в свою чергу, поділяються на пляжі при готелях, куди можна потрапити за додаткову плату, якщо ви не відпочиваючий готелю; і пляжі в парках розваг і відпочинку, де крім пляжного проведення часу вам буде запропоновано маса захоплюючих заходів.

Всі пляжі ОАЕ відрізняються бездоганною чистотою і порядком, а так само безпекою для вас і ваших речей - крадіжки і злочинності в ОАЕ практично немає.

Варто звернути увагу на знаки на деяких пляжах ОАЕ, позначають, що в прибережній зоні можливі підводні течії і воронки.

Не слід забувати, що на всіх пляжах ОАЕ заборонено засмагати топлес і розпивати спиртні напої. А так само на всіх громадських пляжах є, так звані «жіночі дні», коли вхід дозволений тільки жінкам з дітьми до 5-ти років.

Дубаї

Одним з привабливих моментів відпочинку в Дубаї є його прекрасні пляжі. Умовно пляжі Дубая можна підрозділити на платні і безкоштовні. Платні пляжі, у свою чергу, на пляжі при готелі і пляжі в парках розваг.

Пляжі Дубая дуже гарні! Вони являють собою широку прибережну смугу з м'яким білим піском і відмінний плавний захід у кристальні води затоки. Всі пляжі Дубая відрізняються винятковою чистотою, порядком і безпекою.
Шарджа

Пляжі Шарджі приваблюють любителів гідроциклів і водних лиж, оскільки тут не скрізь діють обмеження пов'язані з використанням моторної техніки. На громадських пляжах Шарджі не можна з'являтися в купальних костюмах, відпочивати в звичному нам вигляді можна тільки на платних пляжах.

З огляду на близькість до Дубаю, відпочиваючі Шарджі мають прекрасну можливість відвідати чудові пляжні зони в знаменитих парках Дубая.


Абу-Даб

Віндсерфінг та інші водні види спорту приваблюють тисячі туристів в затоку Абу-Дабі. У той же час невеликі пляжі при готелях, як правило, розташовані в затишних лагунах і відмінно захищені від штормів, що приваблює в Абу-Дабі туристів з маленькими дітьми і тих, хто боїться хвиль.Аджман

Відмінний 16 кілометровий пляж з іскристим білосніжним піском приваблює любителів комфортного відпочинку біля моря. Небагатолюдні пляжі Аджмана сподобаються шанувальникам усамітненого і спокійного проведення часу на лоні первозданної природи.


Фуджейра

Деякі пляжі Фуджейра покриті сірим сріблястим піском, який в контрасті з синім небом і блакитним морем являє погляду приголомшливу картину. Пляжі Фуджейра саме відповідне місце в ОАЕ для любителів дайвінгу. Частина пляжів Фуджейра виходить на узбережжя Індійського океану, де багатство підводного світу вражає уяву!

Ум аль Кувейн

Пляжі Ум аль Кувейна - це рай для любителів спорту, особливо віндсерфінгу і яхтингу. Тут розташований самий великий і відомий в ОАЕ Морський клуб, де для активних туристів пропонується все, що тільки душі завгодно. Ну а після дози адреналіну можна відпочити і влаштувати барбекю на тихому пляжі в одній із затишних бухт Ум аль Кувейна.


Рас ель Хайма

Пляжі Рас ель Хайма покриті дивним червонуватим піском, відповіді заходу Сонця на ньому створюють воістину фантастичне видовище! Відокремлені лагуни залучають цінителів тиші, багато пляжів оснащені всім необхідним для активного відпочинку, що привертає любителів спорту, а прекрасні рибні ресторани у пляжних зонах з задоволенням відвідають гурмани.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio