Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Пляжі Шрі Ланки

Пляжі Шрі Ланки - прекрасні і чисті піщані, що простягнулися на сотні кілометрів уздовж узбережжя острова.

Пляжі Шрі Ланки, південно-західного узбережжя гарні з листопада по квітень, а східного - з квітня по вересень.

Столиця острова - Коломбо - якщо вам не хочеться їхати далеко від міста, але ви хочете поніжитися на золотому піску, вирушайте в пляжний район Маунт-Лавінія (Mount Lavinia). Це найкрасивіший пляж у світі, розташований настільки близько від великого міста. На пляжі розташовані невеликі купальні будиночки, які можна орендувати на добу, лоточники продають свіжі ананасовий і кокосовий соки, а також місцеві сувеніри та яскраві раковини. Течія біля пляжу іноді буває досить сильною і часто змінює свій напрямок, тому слід уважно стежити за оголошеннями рятувальної служби.Курорт Бентота - тут зустрічаються води річки і моря, і в місці цієї зустрічі розташований довгий піщаний пляж. Сюди воліють приїжджати молодята, закохані парочки. Найспекотніший час - травень-червень ( 32-33), саме прохолодне - грудень-січень ( 25-26).
Хіккадува - особливо люблять ці місця дайвери - недалеко від пляжу покояться останки декількох затонулих суден, а розкішний риф, що йде паралельно берега, сповнений яскравих риб. До того ж він знаходиться досить неглибоко і його верхня частина чи не виступає з води, тому є чудовим об'єктом для сноркелинга. Трохи осторонь від пляжу займаються серфери. В Хіккадуві розташована їхня штаб-квартира.На пляжах самого відомого на східному узбережжі курортного міста Тринкомале круглий рік стоїть сонячна погода. Піщані пляжі тягнуться на кілька кілометрів, море тепле і спокійне. Уздовж берега - безліч невеликих бухт, захищають плавців від вітру. Східна частина Шрі-Ланки менш освоєна туристами, і тут можна знайти практично незаймані куточки дикої природи. Недалеко від міста з землі б'ють сім гарячих джерел, в яких можна приймати ванни.

Самий жвавий пляж Тринкомале - Уппувели (Uppuveli), розташований в 6 км від центру міста. До нього можна дістатися на таксі або рикшах. В 16 км від міста лежить 4-кілометровий пляж Нилавели (Nilaveli), на якому відпочивають люди з середнім доходом, які віддають перевагу Нилавели за вдале співвідношення ціни та якості.

Прекрасне місце для відпочинку всією сім'єю - курорт Аругам-Бей - величезний піщаний пляж, безпечний навіть для недосвідчених плавців, тягнеться до високої скелі Крокодайл-Рок, звідки нерідко можна спостерігати диких слонів.

Аругам-Бей входить в список кращих десяти серфінгових місць світу. Тутешній пляж Поттувил-Поінт (Pottuvil Point) - мрія будь-якого серфера. Найкращий час для відвідування - з квітня по вересень. Єдина проблема - на пляжі практично немає укриттів, тому необхідно приносити з собою багато прісної води для пиття і, якщо необхідно, невеликі тенти.


Любителі риби і морепродуктів стікаються в село Негомбо. На чудовому пляжі - безліч таверн, де всі ці дари моря приготують для вас на відкритому вогні.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio