Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Пляжі Тунісу

Всі пляжі Тунісу - муніципальні. За деякими готелями закріплені окремі ділянки пляжу, які старанно охороняються, та місцевого населення там практично немає. У більшості випадків готель надає відпочиваючим лежаки і парасольки («трійка» - за додаткову плату, а в 4-5 «зірок», як правило, безкоштовно). Всі пляжі Тунісу - піщані.Пляжі Порт-ель-Кантауї (Сусс) вважаються одними з кращих в Тунісі і поступаються за якістю піску лише узбережжям Махдії. Пляжі з розкішним білим піском - візитна картка Махдії. Тому не дивно, що переважна частина готелів знаходиться безпосередньо на узбережжі.Пляжі Махдії

Саме пляжі є візитною карткою курорту Махдія - тут знаходяться найкращі місця для купання у всьому Тунісі. Пляжі Махдії покриті дуже дрібним піском майже білого кольору. Незважаючи на те, що кількість туристів тут збільшується рік від року, місто вважається одним із самих тихих і добре підходить для розміреного відпочинку всією сім'єю, включаючи самих маленьких дітей.


Пляжі Ель Кантауї

Пляжі Ель Кантауї, курортного передмістя Сусса, вважаються одними із найчистіших у Тунісі, оскільки майже всі вони належать готелям, персонал яких ретельно стежить за станом узбережжя. Місцеві пляжі добре підходять для відпочинку з дітьми, оскільки вхід у воду тут пологий. Також Ель Кантауї припаде до смаку тим, хто не любить сидіти на місці - тут знаходиться найбільший в країні гольф-клуб, організовані пункти прокату водного транспорту та обладнання для занурення у воду, віндсерфінгу і морської риболовлі.

Пляжі Джерби

Острів Джерба - най південніший курорт Тунісу. Пляжі острова славляться своєю чистою водою і дрібним піском кремового відтінку. Вхід у воду по всій території Джерби пологий, що особливо важливо для тих, хто відпочиває з дітьми. Найбільш доглянуті пляжі розташовані на північному сході острова - там же, де і більшість готелів. Купальний сезон тут має найбільшу в Тунісі тривалість - він триває з квітня по грудень.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio