Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Пляжі Туреччини

Про пляжі Туреччини написано багато статей, але, мабуть, жодна з них не відображає реального стану речей.

Адже для любителів відпочинку на морі така інформація дуже і дуже важлива. Давайте спробуємо розібратися, як же вибрати місце відпочинку з відповідним пляжем в Туреччині.

Насправді, відсутність прийнятної інформації обумовлена ще й тим, що буквально в межах одного курорту Туреччини можна зустріти абсолютно різні пляжі.

Але в цій статті ми все ж спробуємо простежити загальну тенденцію якості пляжів Туреччини по кожному окремо взятому курорту.

Курорт Анталія

В Анталії зустрічаються як галькові, так і піщані пляжі. Селище Лара може похвалитися довгим і широким піщаним пляжем, а готелі міста Анталії запропонують вам галькові або насипні піщані пляжі з гальковим морським дном.

Курорт Сіде

В Сіде зустрічаються і мілко галькові пляжі і зручні піщані, в деяких готелях існують відмінні насипні піщані пляжі, проте в морі все одно галька.

Дельта дивовижної річки Манавгат, що протікає тут, утворює широку косу з чудовим піщаним пляжем. Тільки тут можна за один раз скупатися в солоній теплій воді Середземного моря і прохолодній прісній воді гірської річки.

Курорт Белек

Пляжі Белека гарні, насамперед, своєю чистотою, за що вони й були удостоєні «блакитного прапора». Деякі пляжі Белека в Туреччині закриваються на ніч, тому що виповзають на берег рідкісні види черепах. Пляжі Белека в Туреччині в основному піщані і дуже комфортні.

Курорт Аланья

В цілому Аланья в Туреччині - скелястий регіон і переважають тут, відповідно, крупно галькові пляжі, хоча зустрічаються і досить комфортні мілко галькові.

Виняток становить чудовий піщаний пляж у селищі Інжекум і не менш чудовий пляж поруч з містом Алан. Власне ці два пляжі вже багато років змагаються за право називатися пляжем Клеопатри.

У селищі Конакли місцями переважає бетонна платформа, побудована в свій час для зміцнення берегової лінії. Проте в тому ж Конакли є прекрасний дикий пляж званий черепашачим

Курорт Кемер

Тут виключно галькові пляжі. У хороших готелях досить часто присутні пляжі з насипним піском, що, звичайно ж, не може не радувати.

Однак, треба бути готовим до того, що при вході в море, під ногами все одно виявиться галька. В районі Бельдібі, особливо на пляжах 3* зіркових готелів, зустрічається привізний грунт у вигляді не обкатаної водою дрібної і гострої гальки, не вельми приємною для ніг.

Курорт Фетхіє

В основному пляжі в Фетхіє в Туреччині крупногалечні. Тут дуже багато відокремлених диких пляжів, розташованих в мальовничих лагунах з печерами і гротами. На деякі з таких пляжів можна потрапити тільки з води.

Пляжі Фетхіє відрізняються чистотою і користуються величезною популярністю. Величезною популярністю користується бухта Олюденіз. Тут розташований самий красивий пляж середземномор'я. А недалеко від Фетхіє на річці Дальян розташований знаменитий Черепашачий пляж.

Курорт Мармаріс

Пляжі Мармаріса вважаються найчистішими в Туреччині. «Блакитний прапор» присвоєно майже всій прибережній зоні цього місця.

Купання в Мармарісі дивно ще й тим, що тільки тут ви зможете поринути відразу в два моря! Адже саме тут сходяться Егейське і Середземне моря.

Курорт Бодрум

У Бодрумі, як і на всьому узбережжі Егейського моря переважають галькові пляжі. Деякі готелі, однак, можуть похвалитися насипними піщаними пляжами.


Курорт Кушадаси

Пляжі в Кушадаси в Туреччині дуже різні. Тут зустрічається і платформа, і крупний пісок і дрібна галька.


Острів Клеопатри

З цим єдиним у своєму роді пляжем не тільки Туреччини, але і у всьому світі, а саме з походженням унікального тутешнього піску, пов'язана дивна стародавня легенда…

Острів Клеопатри (Седир) - чарівне місце в Туреччині, розташований в красивій затоці Гекова Егейського моря. Дістатися сюди можна з гавані Чамли (район курорту Мармаріс) на кораблику, з борту якого відкривається приголомшлива панорама на залите ласкавим сонцем узбережжя і блакитне море Туреччини.

Історія цієї країни овіяна красивими стародавніми легендами, які ви почуєте відвідавши курорти Туреччини, і острів Клеопатри (Седир) - не виняток.

Свою назву острів Клеопатри отримав багато тисяч років тому, коли був подарований великій цариці її коханим, римським полководцем Марком Антонієм.

Головною визначною пам'яткою острова Клеопатри є пляж з особливим піском, схожим на маленькі перлинки. Самий унікальний пляж у Туреччині вражає незвичайною красою білого, іскристого на сонці піску на тлі моря, грає всіма відтінками блакитного. Незабутнє задоволення позасмагати на чистому піску і скупатися в прозорому блакитному морі.

Підсумки

Що ж ми маємо в результаті. Отримати максимально достовірну інформацію про пляжі в конкретному готелі або місці Туреччини, можна тільки ознайомившись з відгуками людей, що раніше відпочивали там. Тому сміливо користуйтеся різними сайтами з відгуками туристів та рейтингів готелів.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio