Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Про нас

Шановні колеги, друзі!!!

Вас вітає колектив компанії «Ексімтур», який знаходиться на ринку туристичних послуг з 1999 року. Наша команда працює для Вас!

Ми цінуємо Ваш відпочинок і Ваш вільний час. Ми підтримуємо Ваше бажання подорожувати з комфортом і з любов'ю відкривати для себе Світ. Ми пропонуємо мрію і здійснюємо її. Ми із задоволенням відповімо на Ваші телефонні дзвінки і заявки! 

Ми завжди готові допомогти Вам грамотно розробити маршрут подорожі, порадити найбільш зручний варіант перельоту, врахувати всі нюанси і розповісти про специфічні особливості вибраної Вами країни. Ви завжди можете бути упевнені в індивідуальному підході і уважному відношенні до будь-яких Ваших побажань.

Окремим напрямом туристичного агентства «Ексімтур» є надання корпоративного обслуговування підприємствам і організаціям. Ми раді надати Вам комплекс туристичних послуг:

•         організація корпоративних поїздок;

•         оформлення колективних бізнес-турів;

•         оформлення окремих ділових і приватних поїздок.

Чому ми?

За чотирнадцять років роботи на туристичному ринку ми добилися успіху, визнання і довіри наших партнерів і туристів. Кількість наших автобусних турів і, відповідно, потік туристів збільшуються з кожним сезоном.

Для нас поважно не просто забезпечити туристів хорошим відпочинком. Кращий показник добре зробленої роботи – якщо турист запланував свій наступний відпочинок разом з «Ексімтур»!

Агентство пропонує своїм туристам якісний відпочинок за європейськими стандартами на всіх популярних курортах світу: Єгипет, Туреччина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Греція, Чорногорія, Іспанія, Франція, Австрія, ОАЕ, Туніс, Таїланд, Індія, Шрі-Ланка, Словаччина, Італія та інші.

Для своїх туристів компанія регулярно проводить акції, про які завжди можна дізнатися на нашому сайті.

Своїми успіхами і досягненнями ми зобов'язані перш за все нашим партнерам, колегам, туристам і просто друзям.

Все більше українців вважають за краще вирушати в далекі країни, що стає більш схожим на стиль життя, ніж на розкіш. Високий рівень обслуговування і гарантований сервіс дають можливість без турбот відпочити під ласкавими променями сонця, континентів, що ще недавно здавалися далекими. Сподіваємося, що більша кількість туристів довірить нам організацію свого відпочинку, а ми у свою чергу докладемо всі зусилля для того, щоб виправдати всі чекання.

Наша команда зробить все можливе для того, щоб робота з нами стала для Вас зручною і приємною.

З повагою, Ваш «Ексімтур»

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio