Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

«ГУЛЯНОЧКА В КАРПАТАХ(Різдво)»

04.01.2018 - 09.01.20181 день.
17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 18:30 Виїзд потягом № 13

2 день.
08:06. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя ... Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в готель, розміщення в номерах. Вечеря. Нічна факельна екскурсія по замку Сент-Міклош (XV ст.). Цей замок називають також замком любові, тут зародилася любов, яка змінила хід історії в Європі, любов між дочкою хорватського правителя княгинею Ілоною Зріні та ватажком угорських повстанців Імре Текелі.
3 день.
Сніданок. Автобусна екскурсія до найкрасивішого водоспаду Карпат - Шипіт. Водоспад розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598 м) починає свій шлях вниз по мальовничому ущелині невеличкий струмок Плошанка. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-метрової висоти, кристально чиста вода розбивається об каміння, утворюючи тисячі діамантових крапельок Для любителів екстриму - купання в крижаній воді, яка за переказами продовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках ... (крісельний і бугельний підйомники 1500-2000 м). Проводжаємо рік, що минає. Обід на природі (салат, сосиски на багатті, глінтвейн). Повернення в Мукачево. Святий вечір в готелі, вечеря, закарпатський вертеп і колядки..
 
4 день.
Пізній сніданок. Екскурсія «Під плащаницею святого Мартина», костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Автобусна екскурсія в закарпатську столицю лозоплетіння - село Іза, покупка сувенірів і подарунків. Продовжуємо святкувати Новий рік. Вечеря в цій колибі, «Закарпатські вечорниці», автентична гуцульська кухня, розважальна програма. Повернення в Мукачево.

5 день
Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя ... автобусна екскурсія «Ужгород - подорож у часі». Знайомство з Ужгородським замком. Ужгородський замок - одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України. Виникнення укріпленого поселення слов'янського племені білих хорватів на Замковій горі дослідники відносять до VII ст., Однак вперше воно згадується в угорських хроніках в IX ст. У нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудований після 1322 року, коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Сьогодні на території замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, в тридцяти залах якого налічується понад 100 тисяч експонатів. Пішохідна екскурсія по Ужгороду. Костел святого Юра (XVII століття), храм Христа Спасителя, Хрестовоздвиженський кафедральний собор (XVII століття), ортодоксальна синагога, побудована в мавританському стилі, пам'ятник запалювачами ліхтарів, найдовша в Європі липова алея. Обід в ресторані "Деца у нотаря". Трансфер на ж д вокзал м Ужгород. 18:28. Виїзд потягом № 14.6 день.
07:18рибуття до Києва.


Готель

вартість туру
номер дорослі дети до 12 років з двома дорослими

"Аполлон"

стандарт

3200 грн.

2200 грн.

полулюкс

3350 грн.

2500 грн.

люкс 3500 грн. 2500 грн.У вартість входить:
- проживання та харчування за програмою,
- транспортне та екскурсійне облуживание,
- медична страховка.

Додатково оплачується:
- з/д проїзд,
- вхідні квитки,
- вечеря 6 січня - 350 грн.

Орієнтовна вартість вхідних квитків:
- термальні купальні «Косино»: дорослі - 350грн. / 3 години;
- діти ростом до 150 см - безкоштовно;
- дегустація вин - 70 грн .;
- водоспад Шипіт - 5 грн .;
- замок «Паланок»: дорослі - 40грн, діти - 20 грн.;
- Ужгородський замок: дорослі - 40грн, Діти - 20грн.

Додаткова інформація:
- орієнтовна вартість залізничних проїзду Київ - Мукачеве - Ужгород - Київ - 650 грн .;
- оплата вечері 6 січня обов'язкова.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio