Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Саки

Санаторій "ім. М.Н.БУРДЕНКА"

На Західному узбережжі Криму, у чотирьох кілометрах від Чорного моря, розташоване місто Саки найстаріший бальнеогрязевий курорт країни. Місцевому населенню ще до нашої ери були відомі цілющі властивості сакських грязей. Про це свідчать рукописи римського вченого Плинія Старшого. За час існування курорту, а це більше 160 років, накопичився безцінний досвід лікування різних захворювань за допомогою сакських грязей. Тут вперше в країні почали лікувати артрити і поліартрити, подагру, травми кісток. Дуже ефективне лікування захворювань нервової системи, а також деяких порушень обміну речовин.

По кількості сонячних днів на рік Саки на одному з перших місць у Криму (2500 годин на рік). Тут вдало сполучається степовий і приморський клімат. Літо дуже тепле (середня температура 23,2°С), зима м'яка (середня температура 1,6°С), лише в самому холодному місяці (лютому) іноді буває 1°С. Опадів випадає мало (350 мм у рік), але немає палючої спеки - вона пом'якшується морськими бризами. Постійно дуючі вітри сприяють добрій циркуляції повітря, іонізують його. Від спеки рятують і вікові дерева, адже Саки оточує тінистий парк. Сакське солоне озеро безцінний дарунок природи людям. Поповнюють його морські, дощові і талі води. Озеро безстічне, тому дно його покрите товстим шаром мулової мінеральної грязі.

Вода ж його, названа ропою (так само як і вода цілющих лиманів), являє собою насичений розчин мінеральних солей. Сакське озеро простягнулося на п'ять з половиною кілометрів, а в найширшому місці досягає трьох кілометрів. Лікувальні грязі Сакського озера унікальні по своїх цілющих властивостях. У їх складі різні речовини органічного і неорганічного походження, установлена також присутність у них вітаміноподібних і пеніцилінових речовин. Лікувальний мул насичений сірководнем. Грязь підсилює життєздатність організму, підвищує його опір хворобам, припиняє розмноження хвороботворних мікробів. В місті є мінеральне джерело з термальною гідрокарбонатно-хлоридно-натрієвою водою з температурою 45°С, що лікує шлунково-кишкові захворювання, порушення обміну речовин. Воду приймають у загально курортному бюветі мінеральної води.

Основою курортного лікування є різні види бальнеогрязепроцедур. Грязьові процедури: загальна грязь, грязьові тампони, гальваногрязь, грязьові аплікації на ясна, газогрязь. Водні процедури: інгаляції, ропне зрошення, гідромасаж ясен, гідропатичний душ, підводний душ-масаж. А також ванни: йодобромні, хвойні, вуглекислі, кисневі, ропні, перлинні й інші. Крім того, у лікуванні широко використовуються кліматотерапія, масажі, фізіотерапевтичні процедури, лікувальна фізкультура, електростимуляція, механотерапія, психотерапія, голкорефлексотерапія, лікувальне харчування.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio