Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Санаторій "Курпати"

Санаторій знаходиться в однойменному селищі міського типу всього в 8 кілометрах від Ялти і вже багато років вважається однією з кращих оздоровниць Південного Берега Криму. У Курпатах дивно все - саме містечко надійно захищене від холодних вітрів і інших негод, там приємно відпочивати навіть взимку. Такий клімат сприятливий для багатьох теплолюбних рослин, які роблять і так унікальний кримський пейзаж ще цікавішим. Комфортний пляж і завжди чисте море - так говорять всі, кому довелося купатися і загоряти в Курпатах.

Сам санаторій не менш цікавий - це не банальна, нудна споруда, а будинок, побудований за оригінальним проектом, в якому є все для висококласного відпочинку. Родзинкою санаторію Курпати є басейн з морською водою, який оснащений панорамними вікнами - з них відкривається приголомшливий краєвид на море. Вода в басейні підігрівається, тому приймати морські ванни можна в будь-яку пору року. А панорамні вікна знайшли застосування не тільки в басейні - в Курпатах Ви будете постійно дивитися на оточуючу красу, а не на стіни свого номера.

Санаторій ідеально підходить як для індивідуального, сімейного відпочинку, а також для проведення ділових, корпоративних зустрічей та інших заходів.

лікування хворих із захворюваннями органів дихання не туберкульозного характеру;

Показання:

1. Хронічні: бронхіти, в т.ч. обструктивний, фарингіти, риніти, тонзиліти, трахеїти, трахеобронхіти неспецифічного та професійного характеру у фазі ремісії; пневмонії у фазі стійкої та нестійкої ремісії, без виражених приступів бронхіальної астми, без дифузного пневмосклерозу, без бронхоектазів, при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б ст. 2. Бронхіальна астма (атонічна, інфекційно-алергійної форми), а також хронічні астматичні бронхіти з рідкими приступами і з легенево-серцевою недостатністю не вище 1Б ст. 3. Пневмоконіози при загальному задовільному стані та легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 4. Бронхоектатична хвороба в фазі ремісії при обмежених інфільтративних змінах без виділень, гнійного харкотиння та легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії без схильності до кровохаркання. 5. Вегето-судинна дисфункція, зумовлена інфекцією і інтоксикацією. 6. емфізема легень без вираженого кардіо-легеневого синдрому при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б ст.; 7. пневмонії гострі, затяжного перебігу, з давністю процесу не більше 8 тижнів, без приступів бронхіальної астми, без бронхоектазів при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 8. після перенесення операцій на легенях с приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру, природженої патології та доброякісних новоутворень не вище 1Б стадії (5-6 місяців опісля); 9. плевральні спайки після перенесеного сухого та ексудативного плевриту, після плевропневмонії; 10. абсцеси легенів: стан після хірургічного втручання з приводу абсцесу легенів, 3-4 місяці згодом після операції при сухих порожнинах, без явищ інтоксикації при загальному задовільному стані та легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 11. пневмосклерози: після запальних захворювань з супутніми хронічними процесами в органах дихання, при відсутності загострень основного процесу при легенево-серцевій недостатності не вище 1Б стадії; 12. особи, які часто хворіють на гострий бронхіт, гострі респіраторні інфекції верхніх дихальних шляхів, які працюють в умовах підвищеної загазованості та (або) запиленості; 13. особи з ознаками гіперактивності бронхів, що виникла після перенесених грипу, гострих респіраторних інфекцій верхніх дихальних шляхів, гострого бронхіту.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДОРОСЛИХ:

- захворювання верхніх дихальних шляхів

- захворювання органів дихання нетуберкульозного характеру

ПЕРЕЛІК ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР:

спелеотерапія, інгаляторії, кліматолікування, масаж, фізіотерапія, грязелікування, теплолікування, електролікування, ЛФК.

ПЕРЕЛІК ДІАГНОСТИЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ:

рентгенодіагностика.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

Одно -, двомісні номери з усіма зручностями, двоповерхові двокімнатні двомісні номери "Люкс".

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:

більярд, дискотека, танці, кафе, косметичний кабінет, екскурсії, магазини, човнова станція, бібліотека, спортивно - розважальні програми, настільний теніс, кімната відпочинку, зимовий сад, торгівельні майданчики, пункт прокату, пункт зв'язку, бар, кіно, пляж, ресторан, екскурсії у будь-який куточок Криму, пошта, спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, відео зал, солярій.

АДРЕСА:

Алупкінське шосе 12-А, м. Ялта, АР Крим, 98656.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 16514959.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 010284.

Рівень акредитації (категорія): друга.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 602743 від 11.08.2011 р.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio