Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Санаторій "Лаванда"

Санаторій «Лаванда» знаходиться на одному з найвідоміших гастроентерологічних курортів України курорті Моршин, завдяки його унікальним джерелам мінеральних вод та екологічно чистому повітрю.

хвороби органів травлення. Реабілітаційне відділення для хворих із захворюванням печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів;

Показання:

залишкові явища вірусного гепатиту в неактивній фазі при нормальних показниках рівня тканинних ферментів в крові та функціональних проб печінки. Захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів в фазі ремісії чи нестійкої ремісії з ознаками залишкової активності процесу.

Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих на санаторно-курортне лікування та всі захворювання органів травлення у фазі загострення; активність патологічного процесу в печінці із значними відхиленнями біохімічних показників рівня тканинних ферментів в крові та функціональних проб печінки; післяопераційні ускладнення: післяопераційні рани, лігатурні свищі.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

бальнеотерапія, кишкові зрошення, мікро клізми, гідромасаж ясен, грязеозокерито​лікування, апаратна фізіотерапія, інгаляції, ЛФК, стоматологія, психотерапія, рефлексотерапія, лікувальний масаж та медикаментозна терапія при невідкладних станах.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клініко-біохімічні та імунологічні обстеження гастроентерологічного скерування, ендоскопія та ректороманоскопія, УЗД-діагностика органів шлунково-кишкового тракту, нирок, функціональна діагностика, ЕКГ, консультація спеціалістів (уролог, гінеколог, невропатолог, окуліст, ендокринолог, хірург, ЛОР), лікувальний масаж, невідкладна медична допомога, в т.ч. стоматологічна.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

підводний душ масаж, лазеротерапія, душ гідролазерний, гідроколонотерапія, мануальна терапія, загальний масаж, масаж простати, магнітотерапія внутрішньо-порожнинна, ультразвукове обстеження органів малого тазу, УЗД серця і судин, РЕЕГ, бактеріологічне дослідження сечі, мазок з горла на чутливість флори до антибіотиків (крім гострих випадків), лікування в стоматологічному кабінеті пародонтозу, лікування зубів із застосуванням матеріалів закордонного виробництва, зубопротезування.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

однокімнатні та двокімнатні номери підвищеної комфортності, двокімнатні двомісні номери "Люкс", одно -, двомісні номери з усіма зручностями, звичайні одномісні та двомісні номери.

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:

аптечний пункт, кафе, косметичний кабінет, кабельне телебачення, перукарня, сауна, бібліотека, спортивний майданчик, пункт прокату, пункт зв'язку, бар, клуб, екскурсії: Почаїв, Гейзери, Мукачево, Берегово, Говерла, Озеро Синевір, Львів, Славськ, Ужгород.

АДРЕСА:

вул. І. Франка 33 а, м. Моршин, Львівська область, Україна, 82482.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 20772615.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009044.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 197000 від 04.04.2013 р.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio