Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Санаторій "Львів"

Санаторій «Львів» неповторний курорт, розташований в 6 км на північний захід від м. Львова на стику висот Поділля і Розточчя, де проходить головний Європейський вододіл басейнів Балтики і Чорномор'я.

Помірно-континентальний клімат з теплим літом і лагідною зимою, вітри з Атлантичного океану сприятливо сприяють лікуванню хворих з патологією органів кровообігу та нервової системи.

захворювання органів системи кровообігу, дихання, нервові хвороби;

Показання:

ішемічна хвороба серця з НК не вище ІІ ст.. Гіпертонічна хвороба І-ІІ ст.., безкризовий перебіг з НК не вище ІІ ст.. Післяінфарктний кардіосклероз за відсутністю нападів стенокардії та порушень серцевого ритму. Хронічні ревматичні хвороби серця, н/а фаза. Невротичні розлади. Розлади вегетативної нервової системи. Хронічний бронхіт в стадії ремісії.

Протипоказання:

загальні протипоказання для направлення хворих на курорти та: гіпертонічна хвороба ІІ ст. (кризовий перебіг), гіпертонічна хвороба ІІІ ст. зі стійкою неврологічною симптоматикою, порушенням функцій тазових органів, злоякісним перебігом гіпертонічної хвороби; ішемічна хвороба серця, стенокардія IV ФК з вираженим порушенням гемодинаміки, складними порушеннями серцевого ритму, з серцевою недостатністю вище ІІ стадії.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, лікувальні ванни, душі, апаратна фізіотерапія, інгаляції, лікувальна фізкультура, масаж, аероіонотерапія, нетрадиційні методи лікування. Працює стоматологічний кабінет.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

підводний душ-масаж, сауна, питне водолікування (Моршинська, джерело 6), ехокардіографія, моніторинг ЕКГ по Хотлеру та АТ, ультразвукова діагностика (УЗД), біохімічні та імунологічні дослідження, консультації в провідних клініках м. Львова за показаннями.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

двомісні номери з зручностями на поверсі, двомісні номери з зручностями на два номери.

АДРЕСА:

79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Курортна, 8

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio