Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Санаторій "Шаян"

Санаторій «Шаян» розташований у долині Шаян на лівому березі р. Тиса. Гірський хребет висотою біля 400 м оточує курорт залишаючи прохід лише на сході. Дорога вітрам закрита, і це створює прекрасні кліматичні умови. Навколишнє середовище не забруднене токсичними викидами в околиці відсутні заводи та фабрики. Віддаленість від мегаполісів та транспортних магістралей запорука здорового мікроклімату. Санаторій бальнеологічний. Основним лікувальним фактором його є мінеральні вуглекислі води Шаянського родовища та клімат українських Карпат.

лікування хвороб органів травлення, сечостатевої, ендокринної системи, розладу харчування та порушення обміну речовин;

Показання:

хвороби стравоходу запального характеру у фазі ремісії та нестійкої ремісії; хвороби шлунка та 12-палої кишки у фазі нестійкої ремісії, компенсації чи субкомпенсації (хронічні гастрити, функціональні хвороби шлунка та 12-палої кишки, не виразкова диспепсія, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки); хвороби печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів і підшлункової залози у фазі ремісії та нестійкої ремісії; синдром подразненого кишечнику; функціональні розлади кишечнику, ускладнення після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунка, постхолецистектомічний синдром); стан після оперативних втручань на нирках та сечовивідних шляхах через 1-1.5 місяці; хронічний пієлонефрит з аномаліями розвитку нирок та сечовивідних шляхів з задовільною уродинамікою; стан після перенесеного пієлонефриту через 2-3 місяці; хронічний цистит не туберкульозного характеру; хронічний простатит; сечокам'яна хвороба, стан після оперативного та інструментального вилучення каменів та ускладнення пієлонефритом, циститом; цукровий діабет латентний, явний, легкого та середнього ступенів в фазі стабільної компенсації (глікемія до 10 ммоль/л; добова глюкозурія не більше 5% вуглеводної цінності денного раціону) без проявів кетоацидозу та гіпоглікемічних станів, порушення обміну речовин, ожиріння, подагра.

Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: рубцеве звуження стравоходу і кишок із порушенням прохідності, стриктура загального жовчного протоку; виразкова хвороба шлунка ( ускладнена стенозом воротара ), 12-палої кишки з повторними кровотечами (які мали місце за попередні 8-10 місяців ), ускладнена пенетрацєю, малігнізацією виразки, хвороба Золінгера-Еллісона; хвороби кишечнику туберкульозної, паразитарної та бактеріальної етіології, неспецифічний виразковий коліт; ускладнення після операцій, які потребують стаціонарного лікування у хірургічних відділеннях; хронічний пієлонефрит в ст.. загострення; ХНН ІІ-ІІІ ступеня; ниркова гіпертензія (АТ перевищує 180/100 мм рт.ст); цукровий діабет важкого ступеню, ускладнений, декомпенсований, схильний до кетоацидоза та гіпоглікемічних станів.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

кліматолікування, питне водолікування (мінеральна вода), природні ванни, душі, кишкові процедури (гідроколонотерапія, мікро клізми з мінеральною водою, маслами, лікувальними травами), стоматологічний гідромасаж ясен мінеральною водою, інгаляції, озокеритолікування, апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, невідкладна стоматологічна допомога.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

клінічні аналізи крові, сечі, калу; біохімічний аналіз крові.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

загальний масаж, підводний душ-масаж, гінекологічні процедури, УЗД, діагностика по Накатані.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

двомісні номери з усіма зручностями, двокімнатні двомісні номери "Люкс", двомісні номери з зручностями на дві кімнати.

ДО ПОСЛУГ ВІДПОЧИВАЮЧИХ:

тенісний корт, тренажерний зал, аптечний пункт, дискотека, кафе, перукарня, бібліотека, настільний теніс, автостоянка, пункт прокату, пункт зв'язку, бар, пункт обміну валют, супутникове телебачення, культурно масові заходи, екскурсії по культурно-історичним місцям Закарпаття, турпоїздки за кордон (Угорщина, Словаччина при наявності закордонного паспорту), спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики, магазин, відео зал.

АДРЕСА:

с. Шаян, Хустського р-ну, Закарпатської обл., Україна, 90457.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02647183.

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 008610.

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 578857 від 17.01.2011 р.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio