Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

Словаччина

Словаччина - край незайманої природи, рівнин і полів, величних гірських вершин, кришталево чистих річок і озер, незайманих лісистих схилів, надзвичайно чистого повітря і цілющих джерел, овіяних легендами середньовічних замків. Гірськолижні курорти Словаччини - одні з найдешевших курортів Європи з найкращими умовами для катання на лижах.

Доновали

Гірськолижний курорт Доновали - один з найвідоміших курортів Словаччини. Гірськолижний центр розташовується навколо однойменного селища і розділений на 2 гірськолижних ареалу: Заградіште - призначений для менш досвідчених і початківців гірськолижників, Нова Голя - зі складними трасами і спусками. На курорті пропонується весь спектр послуг для любителів гірськолижного спорту: лижний сервіс, лижна школа, школа сноубордингу, параглайдингу, лижний дитячий сад, сноубордпарк, прокат інвентарю, обмін валют. Зимовий курорт Доновали відомий також проведенням змагань собачих упряжок, тут щорічно проводяться різні міжнародні змагання.

Ждіар

Гірськолижний курорт Ждіар є як би східними воротами в Високі Татри. Він зручно розташований поблизу однойменного мальовничого села, з видом на чудові засніжені вершини Високих Татр. Гірськолижні тури в Ждіар можна рекомендувати для сімей з дітьми і початківцям лижникам. Неважкі широкі схили з трав'яним покривом дають можливість їздити на лижах і при невеликому сніжному покриві. Більше того, тут є обладнання для покриття території штучним снігом. Достатня кількість підйомників дозволяють спускатися на лижах без довгих очікувань, а система підйомників знаходиться поблизу автостоянок і дороги. Тим, хто приїхав на гірськолижний відпочинок в Ждіар, свої послуги пропонує гірськолижна школа і прокатні пункти. Завдяки близькості з кордоном, зимовий відпочинок в Ждіар залучає велику кількість любителів лижного обладнання з сусідньої Польщі.

Смоковець


Гірськолижний курорт Смоковець - найстаріший курорт Словаччини, об'єднує Новий, Старий, Гірський і Долинний Смоковці, розташований на висоті 1010-1479 м, в 15 км від Попраду. Неповторне зачарування зимового курорту Смоковець надають затишні, побудовані в горах пансіони та готелі в традиційно словацькому стилі. Головний центр катання в Старому Смоковці називається Hrebienok (Гребієнок). Канатна дорога за 9 хвилин підніме Вас на висоту 1263м. Тут є траси і для досвідчених спортсменів (чорна слаломна траса Horna Lukа) і для початківців. Всього тут три бугельних підйомника, деякі траси обладнані сніговими гарматами.


ТАТРАНСЬКА ЛОМНIЦА


Гірськолижний курорт Татранська Ломніца розташований в східній частині Високих Татр і є відомим і популярним місцем відпочинку і влітку, і взимку. Це відправна точка багатьох туристичних маршрутів по Словаччині. Як зимовий курорт Татранська Ломніца має всі умови для заняття спортом і для повноцінного відпочинку.
Гірськолижні тури на Татранська Ломніца затребувані з грудня до початку травня, поки тут тримається першокласний сніг і гарантовано катання, в тому числі і за допомогою снігових гармат.


Ясна

Гірськолижний курорт Ясна - найвідоміший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. Безліч трас на північному і південному схилах гори Хопок обслуговують підйомники з магнітними перепустками, що забезпечує їх високу пропускну здатність. Є траси для дітей, для катання на мотосанях і на сноуборді.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio