Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

«ТРАВНЕВІ СВЯТА НА ОЗЕРАХ ЗАКАРПАТТЯ»

29.04 - 03.05
05.05 - 10.051 день. 
17:15 Збір туристів на залізничному вокзалі м Київ. 18:34 Виїзд потягом № 13

2 день. 
8:06. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино». Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в місті Хуст. Розміщення в готелі. Вечеря.

3 день. 
Сніданок. Автобусна екскурсія «Озеро Синевир - перлина Карпат». Овіяне легендами дивовижне по красі озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими луками, швидкоплинними річками Теребля і Чорна річка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. По дорозі зупинки:
- село Іза - закарпатська столиця лозоплетіння, покупка сувенірів і подарунків;
- висячий міст через р. Ріка - фотографії на пам'ять;
- Синевирський перевал - невимовна краса українських Карпат;
- реабілітаційний центр бурих ведмедів - не забудьте частування для клишоногих.
Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого. Погляду мандрівника відкриваються величні і мальовничі пейзажі - водну гладь озера оточують круті схили, вкриті хвойними деревами, вік яких досягає 150 років. А в центрі водної гладі, немов зіницю блакитного ока знаходиться невеликий острівець. Саме тому озеро Синевир називають морським оком Карпат. . Повернення в готель. Вечеря.


4 день. 
Сніданок. Виїзд на територію зоологічного заказника. По дорозі зупинки:
- долина нарцисів - унікальний біосферний заповідник площею 257 га, де в природі виростає і цвіте в кінці квітня - початку травня єдина в світі популяція вузьколистого нарциса;
- Оленева ферма - можливість погодувати і сфотографуватися з прекрасними тваринами.
Територія заказника 2400 га, в ньому водяться рідкісні види тварин і риб. Знайомство з форелевим господарством, можливість самостійно зловити і приготувати форель. Пікнік-обід на природі (бограч, форель по-закарпатськи). Повернення в готель.


5 день. 
Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія на ферму, що займається розведенням традиційних карпатських домашніх тварин - карпатського буйвола і карпатської кучерявої свині. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється у смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя ...
Обід. Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами. Трансфер на залізничний вокзал в м Мукачево. 18:22. Виїзд потягом № 100.

6 день. 
7:18 Прибуття в Київ


ГОТЕЛЬ

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

дорослі

діти до 12 років з двома дорослими

«VIP»

2500 грн.

2300 грн.


У вартість входить:
- проживання в готелі, - дворазове харчування,
- екскурсійне облуживание,
- медична страховка.
Додатково оплачується:
- з/д проїзд Київ - Мукачеве - Київ,
- вхідні квитки
Орієнтовна вартість вхідних квитків:
- термальні купальні «Косино»: дорослі - 350 грн. / 3 години; діти ростом до 150 см - безкоштовно;
- дегустація вин: дорослі - 70 грн., діти - 35 грн .;
- озеро Синевир: дорослі - 15 грн., діти - 3 грн .;
- реабілітаційний центр бурих ведмедів: дорослі - 15 грн., діти - 3 грн .;
- долина нарцисів: дорослі - 30 грн., діти - 10 грн .;
- ферма плямистих оленів: 20 грн;
- дегустація буйволяча ферма: дорослі - 50 грн., діти з двома дорослими - безкоштовно;
- замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн.
Додаткова інформація:
- вартість залізничних проїзду Київ - Мукачеве - Київ - 600 грн.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio