Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

«УКРАЇНСЬКИЙ ДІСНЕЙЛЕНД»


Запрошуємо Вас відвідати разом з Ексімтур казковий куточок в центрі України - Кіровоградський Дендропарк. Ця подорож Вам подарує не аби яку насолоду та задоволення, від неймовірної краси сортових голландських тюльпанів, а також поринете у захоплюючу подорож світом розваг. «Український Діснейленд» - така назва міцно закріпилася за парком в народі завдяки різноманітності атракціонів і широкого спектру послуг в сфері розваг.

На сьогоднішній день кіровоградський Дендропарк - це паркова зона, яка розміщена на 45 гектарах, 33 з яких займають зелені насадження і ландшафтні куточки, а на 12-ти знаходяться розважальні заклади і атракціони. Справжня родзинка парку - 150 тисяч тюльпанів, які щорічно навесні радують всіх відвідувачів. Завезені з Голландії цибулини тюльпанів щовесни проростає на кіровоградській землі, щоб після довгої зими, першими подарувати щастя і гарний настрій. На «кіровоградське диво» приїжджають подивитися з інших міст України.

Розважальний комплекс в парку представлений різноманітними атракціонами на будь-який смак і для різних вікових груп. Більше 40 атракціонів італійського та вітчизняного виробництва, які відповідають світовим стандартам індустрії розваг не залишать байдужим жодного гостя.
Додатковий комфорт відпочиваючим забезпечують наявність розгалуженої мережі кафе, ресторан, літній кінотеатр, поля пляжного футболу і волейболу, концертні програми на центральній сцені парку, зоомістечко і дитячі анімаційні програми.


У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- екскурсійне облуговування,
- медична страховка.
Додатково оплачується:
особисті витрати та квитки на атракціони.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio