Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

ВИННА ФЕЄРІЯ ДЛЯ ДАМ

8 березня 10.00. Зустріч туристів на залізничному вокзалі в Мукачеві. Сніданок. Відвідування нового рекреаційного термального комплексу (басейн, водоспад, гідромасаж, сауна, бар), вода в який подається зі свердловини глибиною 1190 м. Відвідування ХІІІ міжнародного фестивалю вина на Берегівщині. Щороку навесні на центральній площі цього колоритного закарпатського містечка винороби пропонують торішні вина. Всі напої, виставлені на фестивалі, бажаючі можуть дегустувати абсолютно безкоштовно. Концертна програма, виступ ансамблів, розіграш лотереї, народні гуляння. Переїзд в Хуст. Розміщення в готелі.
9 березня Сніданок. Автобусна екскурсія «Дерев'яне диво Марамороша». Знаменита "хустська четвірка" готичних дерев'яних храмів не має аналогів у світовій архітектурі. Прийняття термальних мінеральних ванн, унікальна за лікувальними властивостями вода зі свердловини глибиною 1002 метра. Повернення в готель.
10 березня Сніданок. Звільнення номерів. Автобусна екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля... Здається, ось-ось прокинеться, завирує життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, стрій солдатів, вишикуваних у середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя... Відвідання першого в Україні дегустаційного залу «Медовий дім». Дегустація меду, медового бальзаму на травах, медовухи, можливість придбання продуктів бджільництва. Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачеве.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio