Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

ГУЛЯНОЧКА В КАРПАТАХ (ЛІТО) - 2016 


ЧЕРВЕНЬ

ЛИПЕНЬ

СЕРПЕНЬ

11, 25

09, 23

06, 20


1 день
10:00. Збір туристів залізничному вокзалі м Мукачево. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування комплексу термальних басейнів, вода в які подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура +41 С (королівські, аквабар сауни, РЕСТОРАН, Чайна, масажний кабінет), басейни обладнані підводними гейзерами і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в готель, розміщення в номерах.
2 день
Сніданок. Автобусна екскурсія до найкрасивішого водоспаду Карпат - Шипіт. По дорозі зупинки: Свято-Троїцького жіночого монастиря, в якому зберігається копія чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця», на Афоні зроблена;
- Воловецький перевал - невимовна краса гірських хребтів і лісових схилів.
Пішохідна прогулянка до водоспаду Шипіт. Водоспад розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598 м) починає свій шлях вниз по мальовничому ущелині Струмочок Плошанка невеликий. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-метрової висоти, кристально чиста вода розбивається об каміння, утворюючи тисячі діамантових крапельок. Підйом на крісельному підйомнику на гору Гемба (1491 м), з вершини якої відкривається чудова панорама лісових масивів і вершин Боржавського гірського хребта. Повернення в готель.
 

3 день
Сніданок. Виїзд в курортну зону Поляна. Прогулянка по курорту, дегустація мінеральної води "Поляна квасова". Екскурсія в найбільшу форелеве господарство Закарпаття, розташоване в одному з мальовничих куточків курортної зони. Пішохідна екскурсія до водоспаду «Воєводин». Шлях до водоспаду проходить уздовж річки Воєводін, навколишня природа дуже мальовнича, панорама для незабутніх фото і просто для насолоди первозданною природою. Далі нас чекає SPA по-закарпатськи, купання в чанах з мінеральною водою. Ви будете купатися в великому чавунному чані, вода в якому нагрівається за допомогою багаття до температури +70 С, для гостроти відчуттів радимо періодично занурюватися в водойму, на березі якого стоїть чан. Повернення в готель.
 
4 день
Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя ... автобусна екскурсія «Ужгород - подорож у часі». Знайомство з Ужгородським замком. Ужгородський замок - одне з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України. Виникнення укріпленого поселення слов'янського племені білих хорватів на Замковій горі дослідники відносять до VII ст., Однак вперше воно згадується в угорських хроніках в IX ст. У нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудований після 1322 року, коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Сьогодні на території замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, в тридцяти залах якого налічується понад 100 тисяч експонатів. Пішохідна екскурсія по Ужгороду. Костел святого Юра (XVII століття), храм Христа Спасителя, Хрестовоздвиженський кафедральний собор (XVII століття), ортодоксальна синагога, побудована в мавританському стилі, пам'ятник запалювачами ліхтарів, найдовша в Європі липова алея. Вільний час. 17:30 Трансфер на залізничний вокзал м Ужгород.ВАРТІСТЬ ТУРУ:

ГОТЕЛІ

ДОРОСЛИЙ:

ДІТИ ДО 12 РОКІВ

«WEEKEND»

1800 грн

1600 грн


   У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
 - проживання у готелі;
 - харчування по програмі туру;
 - транспортне та екскурсійне обслуговування.

ВХІДНІ КВИТКИ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ!!!

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio