Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

ЗАКАРПАТСЬКИЙ РЕЛАКС - 2016 


ЧЕРВЕНЬ

ЛИПЕНЬ

СЕРПЕНЬ

18

02, 16, 30

13, 27


1 день
10.00 Зустріч туристів на ж/д вокзалі в м. Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування комплексу термальних басейнів, вода в які подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура +41 С (сауна, аквабар, ресторан, чайна, масажний кабінет), басейни обладнані підводними гейзерами і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м. Хуст. Розміщення в готелі.
 
2 день
Сніданок. Автобусна екскурсія "Солотвино - Мертве море Закарпаття". Перше озеро тут з'явилося кілька десятків років тому, на місці солоної шахти Кунігунда, яка вичерпала свій ресурс. Вода за своїм складом аналогічна водам всесвітньо відомого Мертвого моря і застосовується для лікування захворювання опорно-рухового апарату і шкірних захворювань. Купання в озері. Повернення в готель.

3 день
Сніданок. Виїзд в один з численних центрів зеленого туризму в Закарпатті. По дорозі відвідання чоловічого монастиря св. Іоанна Хрестителя, заснованого в 1729 р У монастирі знаходиться православні святині, серед яких ікона з часткою мощей Іоанна Хрестителя, копія чудотворної ікони Почаївської Божої матері. Подолавши висячий міст через гірську річку, добираємося до кінцевого пункту нашого сьогоднішнього подорожі. Знайомство з форелевим господарством, можливість самостійно зловити і приготувати форель. Також є можливість викупатися у водах гірської річки, зробити невелику прогулянку в гори або просто насолодитися природою, сидячи в затишній альтанці. Повернення в готель.

4 день
Сніданок. Автобусна екскурсія «Озеро Синевир - перлина Карпат». Овіяне легендами дивовижне по красі озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими луками, швидкоплинними річками Теребля і Чорна річка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. По дорозі зупинки:
гора Маковиця, підйом на вершину на підвісному крісельному підйомнику;
Синевирський перевал - невимовна краса українських Карпат;
реабілітаційний центр бурих ведмедів - не забудьте частування для клишоногих.
Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого. Можливість погодувати дзеркальну форель, яка бере корм прямо з рук. Повернення в готель.

 
5 день
Сніданок. Виїзд в курортну зону Шаян. Дегустація мінеральної води у джерела «Шаянське», найближчі аналоги - мінеральні води «Діліжан» (Вірменія) і «Князь Міклош» (Сербія). Відвідування зони відпочинку «Сілоамская купальні». До Ваших послуг купання в озері, водна гірка, прокат водних велосипедів і човнів. Переїзд до комплексу «Теплі води». Купання в басейні з термальною водою, унікальна за лікувальними властивостями вода з свердловини глибиною тисячі дві м., Температура води + 36-38 С. Повернення в готель.

6 день
Сніданок. Звільнення номерів. Автобусна екскурсія «Відчуй смак Закарпаття». Відвідування сільського господарства «Баранове», яке налічує 500 голів овець і виробляє 15 видів молочної продукції. Дегустація традиційних закарпатських сирів. Бажаючі можуть придбати продукцію «Баранове». Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, чекаючи появи князя ... Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами. Вільний час. 17:00 Трансфер на залізничний вокзал м Мукачево.


ВАРТІСТЬ ТУРУ:

ГОТЕЛІ

ДОРОСЛИЙ:

ДІТИ ДО 12 РОКІВ

«VIP»

2600 грн

2500 грн


   У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
 - проживання у готелі;
 - харчування по програмі туру;
 - транспортне та екскурсійне обслуговування.

ВХІДНІ КВИТКИ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ!!!

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio