Туристична агенцiя

Туристична агенцiя

Забарився на роботі, не встигаєш відпочить,- подружися з "ЕКСІМТУРОМ",
в теплім морі, в колі друзів ти опинишся за мить!

(0472) 38-64-81

(0472) 54-27-80

(067) 958-36-19

(063) 634-36-50

ЗАКАРПАТТЯ

Санаторій "Верховина"
Санаторій "Карпати"
Санаторій "Квітка полонини"
Санаторій "Поляна"
Санаторій "Синяк"
Санаторій "Сонячне Закарпаття"
Санаторій "Шаян"

Закарпатська курортна зона екологічно чистий, не вражений Чорнобильською катастрофою й іншими джерелами забруднення регіон, найбагатший на природні і лікувальні ресурси. Гірське повітря і мінеральні води створюють прекрасні умови для зміцнення здоров'я. Клімат м'який, теплий, дискомфорті погодні умови протягом року бувають не більше одного тижня. Середньорічна температура повітря 10°С. Число годин сонячного сяяння близько 2000 на рік (як у Сочі), але сніговий покрив зберігається три місяці. Природа Закарпатської області казково багата. Тут нараховується більше двох тисяч видів рослин. На схилах гір росте переважно бук. що займає близько 50% усіх лісових площ. На - 1500 м (особливо в східній частині області) гори покриті хвойними (ялинки, піхти) лісами. Над зоною лісів розкинулися високогірні альпійські луги (полонини) з буйною трав'янистою рослинністю.

Головним лікувальним фактором Закарпатського курорту є гідрокарбонаті та гідрокарбонатно-хлоридні натрієві мінеральні води. По своїх фізико-хімічних властивостях і близькі до «Боржомі» чи «Єсентуки-17», але мають суттєві відмінності, що роблять їх ще більш цінними. З огляду на особливості фізико-хімічного складу вуглекислих гідрокарбонатно натрієвих мінеральних вод Закарпатської області, у 70-х роках минулого століття Центральний науково-дослідний інститут курортології (м. Москва) виділив окремий тип мінеральної води «Поляна Квасова», хоча по гідрокарбонату натрію) її можна віднести до вод типу «Боржомі». Однак, «Поляна Квасова» має переваги. Так, у ній майже в два рази більше гідрокарбонату натрію, у півтора рази вище вміст вугільної кислоти.

Поляна Квасова сприятливо впливає на хворих із сечовими діатезами, особливо при урат- і оксалатурії, при деяких формах фосфатурії. має універсальну дію на шлункове кислотоутворення нормалізуючи його. Усе сказане у відношенні води «Поляна Квасова» рівною мірою стосується і «Поляни Купіль», тому що ці дві мінеральні води практично ідентичні по своєму складу і дії. До цих вод по складу і лікувальним властивостям і мінеральна вода «Лужанська». У даний час у Закарпатській області відомо більш 400 джерел мінеральної води. До них відносяться як природні мінеральні джерела, так і свердловини, що розкрили мінеральні води найрізноманітнішого хімічного складу.

У Свалявскому курортному районі функціонують два курорти: Голубине і Поляна. Вони розташовані у передгір'ї Карпат, у Свалявській улоговині, на висоті 220 300 м над рівнем моря. Клімат у цьому районі від 8°С до 10°С, середня температура липня в різні роки змінюється від 8°С до 20°С і досягає максимуму 30°С, середня температура найбільш холодного місяця (січня) складає -4°С, -5°С і досягає мінімуму -25 :С. Літо тепле, тривале, перші заморозки починаються тільки в листопаді. Річна кількість опадів знаходиться в межах 9001100 мм. Основна кількість їх випадає в червні і листопаді. Середня річна відносна вологість складає 82%. Швидкість вітру 3 4 м/с, в окремих випадках вона досягає М 15 м с. Напрямок вітрів улітку переважно північний, ви й узимку південний і південно-східний. Основний лікувальний засіб курортів вуглекислі гідрокарбонатно-натріеві мінеральні води «Поляна Квасова», «Лужанська». «Поляна Купіль». Незважаючи нате, що води цих джерел відносяться до одного типу, їм властиві деякі специфічні особливості.

Наші партнери

Туроператор ТангоТравел, г. Львов
PEGAS Touristik
Туристическая компания Аккорд-Тур
Яндекс.Метрика
Телефоны:
(0472) 38-64-81,
(067) 958-36-19

Copyright © Туристична агенція "Eximtour" 2013 - 2020

Jбслуживанте сайта G-Studio